İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Download Sitesi Script Hakkında Yardım..

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Uzun zamandan beri türkiyeye yeni bir download sistemi kurmayı düşünüyorduk.Kısıtlı bütcelerle bunlar için gerekli şeyleri temin etmeye çalıştık (server-domain vs) şimdi gelelim site için script meselesine..

İnternette dolaşan scriplerden bazılarını inceledim ve içlerinde inndir.com un scriptine baktım bazı sorunları vardı düzeltmeye çalıştık ama genede yeteri derecede düzenleme yapamadık..

Şimdi sizlerden ricam bana kullandığınız yada tavsiye edebileceğiniz (bedava olan) scriptler varmıdır ?

Yada php bilgisi iyi olan birisi bana inndir.com un scriptini adam etmek için zaman ayırabilirmi ?

Bu konuda yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ediyorum.Eğer bu sorunu çözebilirsek ileride Türkiyenin en üst sıralarında bir download merkezi olarak yapacağımız siteyi göreceksinizdir.Kendinizden nasıl bu kadar eminsiniz ? derseniz eğer şunu söyleyeyim;bugün birçok siteye dosya ve program vererek paylaşımda bulunan arkadaşlarımız benden bunu ricaa ettiler ve bende onları tanıdığım için bunu kabul ettim.Yoksa bende çok anlamam program işinden :) arkadaşlarımı iyi yerlerde görmek istiyorum ve bu sorunuda çözerek siteyi açmak en büyük hayalimizdir.

Teşekkürler..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
emucu' Alıntı:
Merhaba,

Uzun zamandan beri türkiyeye yeni bir download sistemi kurmayı düşünüyorduk.Kısıtlı bütcelerle bunlar için gerekli şeyleri temin etmeye çalıştık (server-domain vs) şimdi gelelim site için script meselesine..

İnternette dolaşan scriplerden bazılarını inceledim ve içlerinde inndir.com un scriptine baktım bazı sorunları vardı düzeltmeye çalıştık ama genede yeteri derecede düzenleme yapamadık..

Şimdi sizlerden ricam bana kullandığınız yada tavsiye edebileceğiniz (bedava olan) scriptler varmıdır ?

Yada php bilgisi iyi olan birisi bana inndir.com un scriptini adam etmek için zaman ayırabilirmi ?

Bu konuda yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ediyorum.Eğer bu sorunu çözebilirsek ileride Türkiyenin en üst sıralarında bir download merkezi olarak yapacağımız siteyi göreceksinizdir.Kendinizden nasıl bu kadar eminsiniz ? derseniz eğer şunu söyleyeyim;bugün birçok siteye dosya ve program vererek paylaşımda bulunan arkadaşlarımız benden bunu ricaa ettiler ve bende onları tanıdığım için bunu kabul ettim.Yoksa bende çok anlamam program işinden :) arkadaşlarımı iyi yerlerde görmek istiyorum ve bu sorunuda çözerek siteyi açmak en büyük hayalimizdir.

Teşekkürler..

emek verip yapılmış bir scriptin marezini alarak, inndir i taklit ederek büyük bir download sitesi değil, büyük bir kopyacı olarak anılırsınız.
Mademki bu kadar güveniniz var, hiç yoksa kendiniz yazdırın.. Oda olmadı free scriptlerden kurunda en azından arkanızdan laf demesinler.

Şahsi görüşlerimdi sadece, başarılar dilerim.

DunG@oN35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umarım eleştiriğe açıksındır kendin o kadar basit bir hazır script olan vbyi kurmak için maddi bir karşılık beklerken bir scripti editlemeyi karşılıksız olarak beklemen etik değil bence

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ beceriksiz_acemi dediğin gibi yaptık ve script bulduk olay çözüldü.

@ DunG@oN35 1nci mesajıma bakarsan bu sistemi benim kullanmayacağımı anlamışsındır ben arkadaşlarım için yardım istedim.Zira onlar hiç anlamaz.

vB konusuna gelince sadece kurulum için herkese sorun para almam kurulumu+güvenliği+yamaları+hekları vs vs site ile tamamen ben ilgileneceksem alırım.

Kolay Gelsin.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Download sitesi kuracaksan elimde çok iyi bir domain var hemenyukle.net

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 domain şu an mecvut elimizde ama uygun fiyat söylerseniz onuda almaları için teklif götürebilirim site sahibi olacak arkadaşlara fiyat ne istiyorsun ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5