İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Download sitesinden ne beklersiniz??

B

besturk.net

Misafir
Merhaba arkadaşlar...
Sizlerden bir konuda yardım istiyeceğim..
Sormak istediğim şu ;
Bir download sitesinden ne beklersiniz ? ( herkezde olmayan,orjinal bişiler)
Kıymetli fikirlerinizi ve yorumlarınızı yazarsanız sevinirim...
Teşekkürler...

T

Turkyurdu.org

Misafir
Bkz, inndir.com
Bkz, download.com

Insanlar arama motorlarina o an gereksinim duyduklari programlarin/suruculerin isimlerini girip bir an once indirmek istiyorlar. Aradiklari programlari ve varsa ayni isi yapan programlari gostermen iyi olur. Bunun disinda tum ozelikleri zaten kendini kanitlamis olan yukaridaki sitelerden alabilirsin.

W

Webmaster_master

Misafir
1. Hızlı olmasını beklerim
2. Download.com'daki gibi yorum ve puanlama sistemi olmasını isterim
3. Büyük bir program arşivi olmasını isterim
4. Bol bol freeware program, olabildiğince az trialware ve demo olmasını isterim
5. Legal olmasını isterim
6. Forumu da olsun isterim
7. Programlar gösterilirken önce freeware'ler gösterilsin isterim
8. Programlar yanında php scriptleri de olsun isterim (bkz: www.hotscripts.com )

S

sevdik

Misafir
kimsede olmayan diyor beyler yaratici olun

Bana hit yollamasini isterim mesela
sitedeki programlarin indirmek istedigimde yok suraya gir buraya gir degilde hemen indireyim

sag solu reklamla degil yeni faydali programlarla olmasini isterim

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.download.com gibi bir site varken niye başka download sitelerine gireyimki. (kendi adıma) zaten diğer program sitelerinin bir çoğuda orayı takip ediyordur benim kanaatimce. Son zamanlarda bir çok download sitesi açıldı. Ortalık download sitesinden geçilmiyor. Genelde hep aynı programlar oluyor haliylen. Bir kısmı çok başarılı fakat aradan sıyrılmayı başaramayan da bir çok site var. Eğer ben download sitesi yapacağım diyorsan arkadaşım, inndir.com downloadarsivi.com gibi siteleri geride bırakman gerek. Hem görsel açıdan hem içerik açısından hemde ad bakmından... Bence download sitesinde marka önemli. Güven önemli. Örn. bir inndir.com u bilmeyen yoktur. Ben bile internetle ilk tanıştığım dönemlerde inndir.com u biliyordum. Artık tabiri caizse marka olmuş. Marka olmak içinde bayağı bir çaba sarfetmişler. Editör kadroları çok zengin. Eğer bende marka olacağım diyorsan hiç vakit kaybetme. Ama yok olmaz diyorsan bence vazgeç...

Bilmiyorum sorduğun soruyla benim verdiğim cevap pek alakalı oldumu ama benim program siteleri hakkındaki görüşüm bu...

Saygılarımla kolay gelsin...

B

besturk.net

Misafir
Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim....
O marka olaylarını kişinin kendi düşünsün ben sadece tasarım ve kodlamayı yapıyorum. Ama yaptığım projenin (güzel içerik eklenirse) kısa sürede türkiyede büyük download siteleri arasına gireceğine eminim...
Daha orjinal fikirler bekliyorum..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
inndir.com dedinizde şuraya bakın.en alta

http://idataexpress.com/download.php

helal olsun adamlara.

---------------------------------------
Herşeyden önce ekibini kurman gerek.domain ve kodlamadan önce.
büyük bir download sitesi için ekip şart.ingilizcesi çok iyi olan bir ekip gerek.piyasadaki bir çok download sitesinden yeni eklenen programları takip edip siteye eklenebilmeli.
ingilizcesi iyi olmayan türk halkına daha iyi hizmet edebilmeli.
inndir.com un ekibi çok iyi ve gönüllü elemanları iyi çalışıyor.

M

muzikportal

Misafir
Güvenli olması lazım. Sayfaların hızlı açılması lazım.

B

besturk.net

Misafir
Orjinal Mesaj Sahibi xmlsr
Subdomain ve html hilesi yapmasın isterim.
Subdomain ve html hilesi derken neyi kastediyosun tam olarak ?
bedava.mp3.indir.html gibi sahte arama sayfalarımı ??
yoksa msn.messanger.html şeklinde girince gerçekten msn messenger download sayfası açılan sayfalarmı ??

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
programların nasıl kullanılacağı hakkında açıklama olsun.
kategoriler anlaşılır ve az olsun.
zavazingodan programlar lmasın. hayal kırıklığı yaratmasın

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
download sitesi gercekten download sitesi olmalı! kırık link bulunmamalı!!!
mumkunse kendi serverinden hizmet vermeli-ki bu bence zor bi ihtimal :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi