İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Drams V4.0 Bilgisi olan varmı

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaslar Drams v4.0 kullanan veya hakkında bilgi sahibi olan varmı

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Drams yani webhost şirketlerinin uye kaydı ws.. için kullandığı bir sistem, ioncube ile şifrelenmiş gelir. WTN nin dağıttığı sürüm ise hem spyfixdir hemde cryptsiz. İyi şanslar (zira ben çok zor bulmuştum :D )

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewet dosya bende mevcut ben zor bulmadım ama doctaki gibi kurulmuyor galiba kurulum hakkında bilgi verebilirmisin tşkler

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h4x0r' Alıntı:
Drams yani webhost şirketlerinin uye kaydı ws.. için kullandığı bir sistem, ioncube ile şifrelenmiş gelir. WTN nin dağıttığı sürüm ise hem spyfixdir hemde cryptsiz. İyi şanslar (zira ben çok zor bulmuştum :D )
spy dan kastın ne acaba bende bu aralar WTN nin dagıttıgı in-link'i modifiye edip kullanmayı planlıyodum sakat bi durum olurmukine ?

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spyfix demiş arkadaş.
yani spy (casus) lardan arındırılmış..
güvenle kullanabilirsin..

ama yasal olmayan bir şey kullnaıyorsun yine de :) vicdanın sızlamıyor mu? :D

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kurulum anlatımı istedim herkes hak savunucusu melek kesilmiş hanginizin pc sinde c*r*k yazılım yok hepiniz hostingci tasarımcısınız butun grafikleri kendinizmi yapıyorsunuz yaptıgınız hersite kullandıgınız butun scriptler sizemi ait varmı boyle bir babayigit ben sadece denemek istedigimi yazdım istedigim LİSANSIZ KULLANMAM tabi herkes gibi benimde emege saygım var ve satın alırsam adamlar zaten kuruyor buraya yazmaya ne hacet onu anlamadım ama sitede panel sifreleri verilmememiş ve ingilizcem kotu sadece biraz tedirginmin denemek istiyorum umarim derdimi anlatabilmişimdir tşkler iyi calışmalar

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam bende var lisanssızed versiyon elimde ne ararsan var yardımcı olurum istersen istediğin script zipli halde 2,5 mb filan msn den atabilirim

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@zeusmaster bendede mevcut uzun ugraşlar sonu kurmayı başardım ama birkac hatası var o konularda yardımcı olabilecekmisin veya sendeki tam calışıyormu eyer oyleyse msn adresim [email protected] yardımcı olursan cok sevinecem iyi calışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5