İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dreamhost ile ilgili bir soru

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar dreamhosttan bir reseller aldım (malum şu kampanya ) fakat hesabım aktif gözükmüyor kredi kartından para çekildi diğer alan arkadaşlarımın hesabları hemen aktif oldu ben fax filan istiyor mail attım ama cevap gelmedi fax ilede uraşmak istemiyorum ne yapabilirim?

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme yaptıktan 24 saat sonra akitf olmuştu.
Hemen panelime girebildim ama InActive durumdaydı.
Fax filan da istemediler benden...

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence boşuna 24 saat bekleme ben 2 gün önnce aldım.önceden alan arkadaşlardan istememişler ama yeni satışlarda isityorlar.bende fax çektim ve fax çekene kadar açılmadı.
abi umarım bu dreamhost ta da freewebdot gibi bi yamukluk çıkmaz herşey çok güzel gidiyor:D

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence boşuna 24 saat bekleme ben 2 gün önnce aldım.önceden alan arkadaşlardan istememişler ama yeni satışlarda isityorlar.bende fax çektim ve fax çekene kadar açılmadı.
abi umarım bu dreamhost ta da freewebdot gibi bi yamukluk çıkmaz herşey çok güzel gidiyor:D

faxdada imza falan istiolar sonra bi yamuk çıkıp otomatik ödeme almaya başlamasınlar

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar mail attım verdikleri cevap

Looks like we are waiting on a fax from you before we can approve your account. If you haven't sent the fax you will need to print this form and follow the instructions:
http://www.dreamhost.com/fax/
If you've already sent the fax then it's just a matter of time. The faxes are checked routinely and you should be approved shortly. Sending another one to make sure it got through correctly never hurts!
At times the balance is charged before the fax is received. This can be refunded if you have troubles with the fax and are unable to activate the account.
Thanks,
Dastyni

fax göndermek şart sanırım ne ise gönderecez artık

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi walla zaten olumsuz yorum yok.inşallah güvenilirdir.bişey olursa da kartı iptal ederim havayı alırlar:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5