İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dreamhost promo kodu

E

ErsinAcar

Misafir
bugun arkadasa aldık 119 yıllık promo kod ile 90 dolar gibi bir inidirim den faydalandık 200GB alan (haftalık 1 gb büyüyor) 2TB bant(haftalık 16GB büyüyor)
sınırsız domain sınırsız mysql data 75 account tanımlayıp domainleri userlara tanımlayabiliyorsunuz vs vs baya bi özelliği var zaten siteden bakarsanız görürsünüz. 45 ytl gibi bi rakama geldi çok uygun göründü promo kodu paylaşmak istedim dreamhosttan almak isteyen birilerinin işine yarıyabilir kayıt olurken "PRRR" bu kodu kulanın 29 dolara yukardaki özelliklerde hostunuz olsun 1 yıl için tabi bu. ondan sonraki yıllarda ödeme normal işliyor.
Kolay gelsin

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
19.90 a da var hocam :) FORUMU kurcalayın - kodu hatrlayamadım suan ... ama Vbulletinda tokezledi dream ... diger scriptler fena sayılmaz ... zorlanıor biraz

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elhamdulillah işimizi görüyor:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5