İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dt.net.tr datateknoloji.com rezaleti

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

04/01/2009 tarihinde vps aldim kendilerinden ve sitem saldiri aliyordu aşiri ve kendilerine alirken de dedim.sitem saldiri aliyor önlem alinsin dedim kendiside msn nede aliriz dedi ve sitem 1.5 günden beri kapali hiç bir şekilde müdehale edilmiyor. haksiz yere alinan ücret helal etmiyorum gönderdigim parayi 40tl için kimse ölmez ama olan size olur bunun peşinide birakmiyacagim. emin olunki emniyete kadar gidicegim gerekirse ve banka yada şikayet de bulunucam yaziklar olsun size. MSN konuşmalarinida alta belirtiyorum.

var olan sunucumuz saldiri aldigi için dt den sunucu aldim yurtdişi sunucu

tavsiye ettiler saldirilara karşi ama yaziklar olsun parami vermiyorlar.

helal de olmasin o para onlara.

Şunuda bilsinler peşinide birakmiyacagim.

1.jpg

2.jpg

artik siz okuyun kim hakli kim haksiz siz karar verin. 1.5 günden beri magdurum

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hosting firmasısınız baska yerden vps alıyorsunuz ustelik sektorun icindesiniz ve hangi firmanın hangi kalitede oldugunu bilmiyorsunuz gercekten cok ilginc

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting firmasısınız baska yerden vps alıyorsunuz ustelik sektorun icindesiniz ve hangi firmanın hangi kalitede oldugunu bilmiyorsunuz gercekten cok ilginc

Tayfun hocam ben netinternet den aliyordum sunucu orda saldiri oldu

onlar önleyemedi bende dt den aldim. yurtdişi bu sunucu tek site için

tavsiye ettiler bende aldim nerden bilem parami alçaklarimi böyle insanlar da çok ama helal olmasin o para onlara :(

silencegate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tayfun hocam ben netinternet den aliyordum sunucu orda saldiri oldu

onlar önleyemedi bende dt den aldim. yurtdişi bu sunucu tek site için

tavsiye ettiler bende aldim nerden bilem parami alçaklarimi böyle insanlar da çok ama helal olmasin o para onlara :(

ooo sunti hosting de buradaymış..

sizin hiçbirşey için şikayet etmeye hakkınız yok. ne olduğunuzu bilen biliyor..

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
datateknolojinin sunucular istanbulda diye biliyorum. kendilerinin burada üyeliği olması lazım.

Onurss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Saldırıları önleriz dememişler zaten önlem alırız demişler, alınan önlemlerde ufak çaplı saldırılar için alınan önlemlerdir muhtemelen. Hosting işi ile uğraşmaya çalışıyorsanız saldırıların öyle basit bir şekilde 40 liralık bir paketle (!) önlenemeyeceğinide bilmeniz gerekir.

Ayrıca ;
http://www.dt.net.tr/iade.php
Soru 2 : Sanal sunucu(vps) ve sunucularda(dedicated) iade koşullarınız nelerdir ?

Cevap : Sanal sunucu(vps) ve sunucularda(dedicated) bayisi olduğu kuruma ödeme yaptığı için , iade söz konusu değildir.

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuanda bende mağdur durumdayım
vps'in HDD sorunu var dediler beklettiler bi kaç gün sonrada verielri kurtaramadık dediler.

Tüm sitelerim gitti.

adamlara tel - msn vs. ulaşamıyoruz.

ticketlarada işlerine gelince yanıt veriyolar.
İade yapıcaklarını sanmıyorum ama t.haklarına bildiricem bu firmayı.

Elimden gelen bu kadar çünkü.

Geçmiş olsun kardeşim sanada...

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dandik yerlerle iş yapmamanız gerektiğini ne zaman öğreneceksiniz?
Bilmiyor musunuz ki; "Ucuz etin yahnisi yavan, dandik yerin sorunu tavan olur" der atalarımız.
icon7.gif

Ayrıca ODTÜ, Alan Adları Yönetmeliği'nde esnetmeye gidip net.tr alan adlarının kayıt işlemlerini kolaylaştırdıktan sonra birçok dandik şirketimsi tostçu net.tr uzantılı alan adı aldı.
Umarım kimse net.tr uzantısına güvenip "Kurumsal bir şirket herhalde" zannıyla iş yapmaz, mağdur olmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5