İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dual Xeon - Dual Core

L

LNWServers

Misafir
Merhaba,

Aşağıdaki sunucu kampanyadadır,özellikler :

Dual Xeon Dual Core 2.8 GHZ ( Toplam 4 Core )
2 GB ram
2 X 250 GB
Windows veya Fedora Core 4
Windows ile Plesk veya Helm Ücretsiz
Linux ile Plesk,DirectAdmin veya cPanel
100 Mbit port ile 3000 GB Bandwith veya 10 Mbit Port Unmetered Transfer
8 IP Adresi

Kampanya aylık ücreti : 300 $ ( Normal ücreti 400 $ )
Kurulum ücreti : 100 $

Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat için sunucu aktif hale getirilecektir.Sunucu United Kingdom'da host edilmektedir.

Test IP Adresi : 83.170.73.1

Sipariş vermek için 0 286 317 4645 nolu telefonu arayabilir veya PM atabilirsiniz.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
arkadasım ne dıyecem sıtendekı lınklerın neredeyse %70 i calısmıyo bi adam akıllı zaman ayırıp siteni bi duzene soksan daha güzel olmazmı datacenter adı yazmısın lınk vermısın tıklıyoruz sayfa buluanamadı diyor datacenter adını alıp google dan aratıp mı bulmalıyıoz bilgilerini
sayfa altındaki linklerinin hepsi ölü bi çeki düzen ver siteye yahu ;)

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat için sunucu aktif hale getirilecektir.Sunucu United Kingdom'da host edilmektedir.

bu datacenter adı değil kardeş ingiltere manasında söylemiş onu :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sihirlinet' Alıntı:

dediğini bildiğine emin olabilrsin. genelde biz DC adını değil bulunduğu ülkeyi sorarız ( neden yapıosak ) :p

L

LNWServers

Misafir
dsgnr' Alıntı:
dediğini bildiğine emin olabilrsin. genelde biz DC adını değil bulunduğu ülkeyi sorarız ( neden yapıosak ) :p

Dedigine katılıyorum, sunucu Redbus Interhouse datacenterinde bulunmaktadır.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
sihirlinet' Alıntı:

benim mesajımda geçen şey için soyluyorsan ben sitasi içinden datacenterlar için sayfa hazırlamış ama linkler olu gorunuyor anlamında seyttim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5