İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dual Xeon Sunucu Hemen Teslim

DataTeknoloji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşlemci : Intel Xeon-Dempsey 5050-Dual Core [3GHz]
Ram : Generic 4GB 533ECC FB-DIMM DDR2
HDD : Western Digital WD Caviar RE 16 WD2500YS [250GB]
Uplink speed: 100 (Mbps)
Bandwidth Allotment: 3000GB
Datacenter : SoftLayer
İşletim Sistemi : Centos (30 $ / yıl) - Windows 2003 (Ucretsiz)
Panel : Cpanel (15 $ / ay) - Plesk Panel (Ucretsiz)

Aylık Ucreti : 275 ytl

Sunucu 10 - 12 saat içinde paneller ve bileşenler kurulu olarak teslim edilicektir.İsteğe gore ozel sozleşme imzalanır..

Telefon : 0 (224) 272 98 77
Msn : [email protected]

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizden 2 gun once alınan 75.126.90.115 ip adresli sunucuya geceden beri ulasılamıyor. telefon ve msn yolu ile de size ulasmaya calısıyorlar. sorun nedir

Sunucuyu sattıktan 24 saat sonra sunucuyu kapatıp ortadan kayıp mı oluyorsunuz. Ne telefonunuz ne de msn adresiniz cevap vermiyor.

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
https://www.nic.tr/index.php?USRACTN=RMARKLST
Bu kişi firma falan değil. com.tr alan adını firma imajı vermek için almış. nic.tr sayfasında yazıyor nasıl aldığı. sattığı sunucu 12 saat sonra kapanıyor ve vatandaş kayıplara karışıyor.
bursadan güvenlir kaynaklardan doğruladım adresler sahte, firma adı sahte. telefonu sadece parayı alana kadar çalışıyor daha sonrasında telefon çalıyor ama cevap vermiyor. bir şekilde ulaştığınızda telefonum büroda kalmış diye yalan söylüyor çünkü bürosu falan yok.
hsotbuldaki son yorumları okuyun anlasılıyor kimleri dolandırdıgı http://www.hostbul.net/yorumlar.asp?firma=4799

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgiler için tşkler xeon sunucu için uygun fiyat kanabilir insanlar.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir elemana kim davetiye vermiş anlamadım benim kız arkadaşım 1 aydır uğraşıyor sitesinden link değişimi yapıcak diye kimse davetiye fln vermiyor :)

DataTeknoloji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
https://www.nic.tr/index.php?USRACTN=RMARKLST
Bu kişi firma falan değil. com.tr alan adını firma imajı vermek için almış. nic.tr sayfasında yazıyor nasıl aldığı. sattığı sunucu 12 saat sonra kapanıyor ve vatandaş kayıplara karışıyor.
bursadan güvenlir kaynaklardan doğruladım adresler sahte, firma adı sahte. telefonu sadece parayı alana kadar çalışıyor daha sonrasında telefon çalıyor ama cevap vermiyor. bir şekilde ulaştığınızda telefonum büroda kalmış diye yalan söylüyor çünkü bürosu falan yok.
hsotbuldaki son yorumları okuyun anlasılıyor kimleri dolandırdıgı http://www.hostbul.net/yorumlar.asp?firma=4799
mrhb,
buro adresimiz : Hocahasan Mahallesi Andaç sokak No : 8 Osmangazi 7 Bursa
domain bilgilerine gelince domaini yaklaşık 2 ay once Marka tescil ettirerek almıştık,bu yuzden sadece ismimiz gozukuyor,bursa dan guvenlir kişileri soyleyinde bizde bilelim,firma adresimizin ve adresimizin sahte oldugunu kanıtlayın bizde inanalım,gelin çayımızı için birgun sizde gorun,sunucu durumuna gelince dc den kaynaklanan bir sorundan dolayı sorunlar oluştu,para iade işleminiz başlatılmıştır,en geç 1 hafta içinde gonderdiğiniz adrese geri iade edilecektir..

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrhb,
buro adresimiz : Hocahasan Mahallesi Andaç sokak No : 8 Osmangazi 7 Bursa
domain bilgilerine gelince domaini yaklaşık 2 ay once Marka tescil ettirerek almıştık,bu yuzden sadece ismimiz gozukuyor,bursa dan guvenlir kişileri soyleyinde bizde bilelim,firma adresimizin ve adresimizin sahte oldugunu kanıtlayın bizde inanalım,gelin çayımızı için birgun sizde gorun,sunucu durumuna gelince dc den kaynaklanan bir sorundan dolayı sorunlar oluştu,para iade işleminiz başlatılmıştır,en geç 1 hafta içinde gonderdiğiniz adrese geri iade edilecektir..

Size pazartesiye kadar süre tanıdım. yasal yollara başvuracağım.
hakkında cok ilginç bilgilere ulastım bir iki gün içinde öğrenirsin herkesle birlikte.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adresini vermesi iyimi olmuş kötü olmuş bunu yarın görücez :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5