İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dubaideyim Birşey İsteyen Varmi...

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adama öyle bir yanlış yapacak yoktur inşallah... "Güvenilir markadır"

M

messmedia

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Avusturya da ayni fiyat. Hatta dahada ucuz. Buradan bunlarin ticaretini mi yapsam ne :)

bence sep yap sevmem at'ı ama ne yapalım orası öyle ise sen yap o ikinci elini 230 dolara satıyor, sen daha uygun yap :D

G

Geveze.at

Misafir
messmedia' Alıntı:
bence sep yap sevmem at'ı ama ne yapalım orası öyle ise sen yap o ikinci elini 230 dolara satıyor, sen daha uygun yap :D
Ikinci eli mi 230$
Burada yeni cikan o minicik psp 249€.
Arastirmadim daha ucuz yerlerde var. Bu adresini verdigim yer okadar ucuz biryer olmadigi halde yinede fiyati makul.
Bakiniz

www.saturn.at

Hele ikinci el ps ler valla 100€ ya bile var. Dahada ucuzunu bulmak cok rahat mümkün

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kefal :)
akvaryum balığı.. deniz balıkları. burada 200 dolara satılan balıklar orada 10 dolara satılıyor, çünkü oralardan toplanıyor...

D

dnturkey

Misafir
abisi bizde rc araba istiyorum :) şöyle benzinli olanları var oralarda çok ucuz. bulursan haber ver alalım

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de dijital foto mak fiyatlarını öğrenmek istiordum aslında..
sony dsc-p200
canon ixus i zoom, sd500, sd400, sd450 bunların ne kadara mal olacağını, getirip getirtemeyeceğini öğrenebilirsem çok seviniirm aslında..

M

messmedia

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Ikinci eli mi 230$
Burada yeni cikan o minicik psp 249€.
Arastirmadim daha ucuz yerlerde var. Bu adresini verdigim yer okadar ucuz biryer olmadigi halde yinede fiyati makul.
Bakiniz

www.saturn.at

Hele ikinci el ps ler valla 100€ ya bile var. Dahada ucuzunu bulmak cok rahat mümkün

tüh bu da ingilizce değil :( yine de sağolasın.

G

Geveze.at

Misafir
messmedia' Alıntı:

Bu vermis oldugum adres Avusturya da cok büyük bir yer. Yani her türlü elektonik elektrikli aletler var. Orada ps2 sifir i 149€
Ikinci el magazalari bile var. Ikinci el temiz olanlari 70-80€. Hemde 2 ay garantili tertemiz satiyorlar.

www.moneypoint.at

Ne yazikki tr de cok fazla paraya satiliyor. Ben her yaz tanidiklarima 2-3 tane 0€ maliyetine getiriyorum. Hemde kasa fisi ile birlikte. Üzerinden kazanmadigim belli olsun diye

M

messmedia

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Bu vermis oldugum adres Avusturya da cok büyük bir yer. Yani her türlü elektonik elektrikli aletler var. Orada ps2 sifir i 149€
Ikinci el magazalari bile var. Ikinci el temiz olanlari 70-80€. Hemde 2 ay garantili tertemiz satiyorlar.

www.moneypoint.at

Ne yazikki tr de cok fazla paraya satiliyor. Ben her yaz tanidiklarima 2-3 tane 0€ maliyetine getiriyorum. Hemde kasa fisi ile birlikte. Üzerinden kazanmadigim belli olsun diye
abi sen getir, karda al, ne olacak sanki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5