İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duckload kapatıldı.

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
o8f9eu.png

Merhaba arkadaşlar. Bir süredir duyduğunuz gibi Duckload kapatıldı. Almanya'da site sahiplerinin tutuklanıp hapse gönderildiği açıklanmıştı. Duckload'da arşivi olup yedeği olmayanlar içinde çok sıkıntılı bir durum oldu. Özellikle free kullanıcılar için dl hızı oldukça iyiydi.

Ekleme: Sırf Duckload değil, Almanya'daki pek çok upload siteside kapatılmış durumda.

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Duckload duymadınız mı hiç ? :) Ben severdim siteyi sahipleri neden tutuklanmış olabilir.

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Dosya yükleme sitesi uygun-değildan kapatılmıştır.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
cidden ilk defamı duydunuz hocam :)
güzel bir upload sitesiydi. Ve free olarak çok hızlı indirme sağlanıyordu..

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Telif hakları yasası hızla yayılıyo ve uygulamalar sertleşio hotfile de sıkıntı büyük yakında torrentten başka alternatif kalmayacak gibi..

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
upload sitesi.

Ekleme: duckload.com a girmiyor adamlar akıllı sansüre karşı :)
video2k diye siteye yönlendirmişler :)

zaten param olsun türkiyeden toz olup gidecem :p

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ya arkadaşlar buralardan kazanç sağlayan insanlar var yani nedn iyi oldu diyorsunuz anlamış değilim telif hakkı olan ürünler zaten şikayet üzerine upload siteleri tarafından siliniyor yani

Sezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kapatilan Site ise kino.to idi en Güncel ve nerdeyse tüm Filmler izleniyordu:D

Sahibleri Yilda Milyonlarca Para kazanmisti ve yaklasik 1 Hafta önce Sahipleri tutuklandi yalniz duyduguma göre 1 Kisi kurtulmus:D

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
işte öyle büyük şirketlerin her ülkede bir makinesi var. ondan hızlı okadar ama sen git mesela türk sitesine resim yükle, örnek hizliresim.com günde 10-30dk kapanıyor nedenini bilmiyorum arada girmiyor bile tema kalitesi %0 adamlar upload et geç senlemi uğraşçaz dercesine. bide tinypic.com var orası harika ve alexası iyibir site neden? tasarımı iyi ve bilinen bir şirket.

hızlı resimde bugüne kadar hiç sorun yaşamadım sorunun modemden olabilir modem bilgilerini resetle 2-3 kez düzelir. Bende face'e bile girmiyordu ancak öyle düzelttim :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Evet bencede yerinde bir karar.
Millet uploadla muploadla uğraşıp günde 2 liraya hapis olacağına ders çalışsınlar :D

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Evet bencede yerinde bir karar.
Millet uploadla muploadla uğraşıp günde 2 liraya hapis olacağına ders çalışsınlar :D

herkesin kaderi başka? mesela ben internette bilgisayarda kendimi geliştirmek için açık lise okuyorum 6.sınıftan 8e kadar notlar 1-1-1-1-1-1 :p bende pes ettim.
açık lise okuyum dedim 4 senede düzgün bitirecez inş, açık lise en iyi yol okumayı sevmeyenler için öneririm. zararı yok faydası var, üniyide açıkdan okuyacam, fotoğrafçılık ve kameramanlık., o sırada üniyi açıktan okurken gazi üni. nin verdiği bilgisayar programcılığı dersine gidicem. :) ordan güzel birşey yapmayı hedefliyorum geleceğim çok geniş olucak :) ya fotoğrafçılık, ya kameramanlık, yada bilgisayar programcılığı(genel olarak), :) inş hedefime ulaşırım. internetten para kazanmak kötü bişey deyil sadece türklere yönelik alınan fiyatlar biraz düşük. amerikaya 1000 tıklamaya 10 dolar. tr ye 3dolar olarak deyişiyor. %70 fark ile işte :), ve internetten para kazanma diye bişey olmadığını söyleyenler elvet fark ederki insanlar nasıl para kazanıyor diye, google, dailymotion, kaspersky, norton, gibi büyük şirketlerin yıllık gelirini araştırabilir. hatta basit bir forum sitesi günlük1milyon hit alıp ordan aylık 5milyar kazanan arkadaşlar var bu ülkede, internetten para kazanma diye birşey yok deyil var, herşeyden para kazanabilirsin. ama birşey hedeflediysen onu asla bozma, bazen kararsızlıklar olabilir ama, bilgisayarsa hedefin, sakın bozma :), bilki doğru yoldasın.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İnternetten para kazanma yok diye bir şey denmedi sanırım?
Ayrıca yazın çok kötü, keşke normal liseye devam etseydin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5