İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düğün davetiyesi tasarımı yaptırılacak

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Düğün davetiyesi tasarımı yaptırılacak arkadaşlar. Orjinal bişey olsun istiyorum. Logo ve banner gibi değil. Kimsenin emeğini küçük görmek istemem yanlış anlamayın. Ücret olarak 2 adet pr1 domain vereceğim. İlgilenenler ister konu altından, ister özel mesaj ile yazabilirler.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Fikir olması açısından:

Bugüne kadar gördüğüm en güzel ve orjinal 2 davetiye:

1.) Kitap ayracı şeklinde bir davetiyeydi. Zarf ve içindeki kart dikey dikdörtgen şeklinde, turuncu-mor renkli bir düğün davetiyesiydi (2004'ten beri saklıyorum, fikir güzelse resmini çekip göndereyim)

2.) Film ilanı gibiydi. Anne baba adları yapımcı olarak geçiyor, başrolde evlenen çiftimiz var.

Resme benzer bir tasarımı vardı:
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTpQCZivLbJ48G3uv3y4_6WH_Y3UwASLYdgmZ3NtkWZoulTTpk0

Ekleme: Domain falan istemiyorum, fikir olsun diye yazdım, tasarım yapmak isteyen arkadaşlar uğraşırlar, eğer fikirleri beğenirseniz.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Hocam aklımda süper bir fikir var bunu tasarıma dökemem ancak size anlatırsam zaten anlarsınız. Msn adresinizi pm atar mısınız ?

Not: Sadece düğün hediyesi fikri diyelim. :D

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Benimde bugune kadar en güzel begendigim davetiye suan evde ben 250 km uzaktayım ama zarf tarzı bişey üstünde 3 resim var ama kafa bölümleri bos... kafa 1. de duruyo kızla erkek tanısıyor.. 2. parcada kızla erkek yüzük takıyor 3.de gelinlikli icte davetiyenin yazılı kısmını cektikce kafada kayıyor.. herşeyi zamanla yaşamış görüntüsü veriyor tabi bunu herkes anlarmı bilemem :D

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Burdan tasarlanan şey aynen dökülebilecek m abi ? Mesela iç içe giren birşeyler yaptık, aynı şekilde basım yapılabiliyor mu ? Yoksa basımı biz mi yapıoruz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5