İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düğün Komedisi :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
sabah işe geldik herneyse kahvaltı çay derken bir işçimiz haftasonu macerasını anlattı ve gülmekten yerlere yattık sizinle paylaşayım dedim :)

şimdi bizim karşı dükkanımızdaki bir işçinin oğlu evleniyordu davetiye falan vermiş bunlara ama düğün bu ayın 25 inde bizimkide dün sanmış düğünü ve düğün salonuna gitmiş bakmış millet takı takıyor bizimkide hemen sıraya girmiş demiş bari takıyı takıyım sonra damadın babasını falan görür giderim diyerekten :) damada 20 gelin hanıma da 20 YTL takmış ve sağa sola bakmış ama tanıdık kimse yok :D sonra ordan birine sormuş ya bu damadın babası nerde diye demiş abi burda ya dmiş bu bizim durmuş abi değil başkasının düğüne gitmiş. :D taktığı parayıda geri alamamış çektirdiği fotoğrafın parasnı vermedende kaçmış :D:D sabah sabah baya güldük umarım hoşunuza gider aynı fıkra gibi :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
sabah işe geldik herneyse kahvaltı çay derken bir işçimiz haftasonu macerasını anlattı ve gülmekten yerlere yattık sizinle paylaşayım dedim :)

şimdi bizim karşı dükkanımızdaki bir işçinin oğlu evleniyordu davetiye falan vermiş bunlara ama düğün bu ayın 25 inde bizimkide dün sanmış düğünü ve düğün salonuna gitmiş bakmış millet takı takıyor bizimkide hemen sıraya girmiş demiş bari takıyı takıyım sonra damadın babasını falan görür giderim diyerekten :) damada 20 gelin hanıma da 20 YTL takmış ve sağa sola bakmış ama tanıdık kimse yok :D sonra ordan birine sormuş ya bu damadın babası nerde diye demiş abi burda ya dmiş bu bizim durmuş abi değil başkasının düğüne gitmiş. :D taktığı parayıda geri alamamış çektirdiği fotoğrafın parasnı vermedende kaçmış :D:D sabah sabah baya güldük umarım hoşunuza gider aynı fıkra gibi :)

Güzeldi...

Çektirdiği fotoğrafın parasını vermeyerek kaçıp gitmesi ile iyi kar etmişdir sanırım... :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
İşte böyle düğünlerde alkollün serbest olması lazım :D

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım Aliyle birlikte çalıştığımız şirketten ayrıldık.Ramazan ayında Alinin eski kullandığı şirket hattından bir telefon geldi. Patronumun sesine benzettim, beni iftara davet ediyordu. Abi yok valla arkadaşım geldi gelmiyim falan diyorum. Arkadaşları sayıyor, herkes burda sende gel diye. Bende tamam abi dedim, meğer Alinin şirkette kullandığı tarifeli hat kendine aitmiş, çıkarken onuda almış beni arayanda oymuş. :D Patronun evine arabayla giderken son anda telefon geldi. Hadi ezan okunacak nerde kaldın diye. Bende yoldayım siz Kemal abilere geldiniz diimi dedim. Ne kemali ya Alilere geleceksin dediler. Son anda böyle bir olay yaşamaktan kıl payı kurtuldum ne mallık olacaktı :D

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 taksaydı per person ben hakkaten üzülürdüm, ucuz atlatmış

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Harika ya. Durup dururken sen 40 ytl'den ol, tanımadığın gelin-damatla foto. çektir, farkına varınca kaç gel. Süper valla :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sabah işe geldik herneyse kahvaltı çay derken bir işçimiz haftasonu macerasını anlattı ve gülmekten yerlere yattık sizinle paylaşayım dedim

şimdi bizim karşı dükkanımızdaki bir işçinin oğlu evleniyordu davetiye falan vermiş bunlara ama düğün bu ayın 25 inde bizimkide dün sanmış düğünü ve düğün salonuna gitmiş bakmış millet takı takıyor bizimkide hemen sıraya girmiş demiş bari takıyı takıyım sonra damadın babasını falan görür giderim diyerekten damada 20 gelin hanıma da 20 YTL takmış ve sağa sola bakmış ama tanıdık kimse yok :D sonra ordan birine sormuş ya bu damadın babası nerde diye demiş abi burda ya dmiş bu bizim durmuş abi değil başkasının düğüne gitmiş. taktığı parayıda geri alamamış çektirdiği fotoğrafın parasnı vermedende kaçmış sabah sabah baya güldük umarım hoşunuza gider aynı fıkra gibi

buna gülmekten karnım ağırdı ya :D:D:D:D

Arkadaşım Aliyle birlikte çalıştığımız şirketten ayrıldık.Ramazan ayında Alinin eski kullandığı şirket hattından bir telefon geldi. Patronumun sesine benzettim, beni iftara davet ediyordu. Abi yok valla arkadaşım geldi gelmiyim falan diyorum. Arkadaşları sayıyor, herkes burda sende gel diye. Bende tamam abi dedim, meğer Alinin şirkette kullandığı tarifeli hat kendine aitmiş, çıkarken onuda almış beni arayanda oymuş. :D Patronun evine arabayla giderken son anda telefon geldi. Hadi ezan okunacak nerde kaldın diye. Bende yoldayım siz Kemal abilere geldiniz diimi dedim. Ne kemali ya Alilere geleceksin dediler. Son anda böyle bir olay yaşamaktan kıl payı kurtuldum ne mallık olacaktı :D
ama senin yaşadıgında çok komiş :D:D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5