İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dun BJK nasildi

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaslar,

Dun BJK-Dinamo macini seyrettik. Besiktas belki yil basindan beri oynadigi en iyi futbolunu oynadi ancak iyibir Forvet olmadigi icin sonuca gidemedi.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o sahaya maradonayı koysan bir sey yapamaz. adamlar ayakta zor duruyordu..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
söyleyeceğim tek şey şu... Delgado o ilk yarıda yakaladığı ve topu sürmeden direk kalecenin üzerine vurduğu pozisyonu kaçırmasa böyle olmazdı... Kaliteli kaliteli diyoruz kaliteli futbolcu dediğin böyle maçlarda bu pozisyonları affetmez... klişe bir laf atamayana atarlar... son vuruş diye birşey yok türk futbolunda... jardel vardı bir zamanlar galatasarayda bilirsiniz adam futbolcu değildi ama golcüydü son vuruş adamıydı aynı tanju gibi... bize böyle adamlar lazım... ne vardı sanki orda hafif topun dibine girse... olan türk futboluna oluyo başka bişi değil..

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşiktaş özellikle son vuruşlarda cok beceriksizdi.. Daha iki mac var.. O maçları kazanır inşallah.. Başarılar Beşiktaşa..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iyi yolda bana göre.En azından pozisyon yaratabildi.En büyük eksikliği buydu sezon başından bu yana.Demekki artık pozisyon bulabiliyor.Eminim ilerleyen günlerde gol yolalrındada etkili olacak, beklenen o çok özlenen sonuçları alacaktır.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi yolda bana göre.En azından pozisyon yaratabildi.En büyük eksikliği buydu sezon başından bu yana.Demekki artık pozisyon bulabiliyor.Eminim ilerleyen günlerde gol yolalrındada etkili olacak, beklenen o çok özlenen sonuçları alacaktır.

katılıyorum sana
ilerleyen gunlerde kesinlikle gol yollarında etkili olucak beşiktasa basarılar dilerim.

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam besiktas iyi yolda da bu galatasarayin hali nolucak :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5