İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dun kurduğum bir sitede şu an 168 kişi var.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NAsıl ve neden olduğunu bilmiyorum. Yanlış anlaşılmasın meraktan soruyorum nasıl olabilir acaba. Daha ingilizceleştirmeyi dahi bitiremedim. Hiç bir reklam yok bir iki siteme link koydum sadece. Google botlar olabilirmi?
www.uzigames.com

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scriptte bulunan sayacta bir sorun olabilir,, Yani oturumu acar fakat ziyaretci siteden cikinca oturumu kapatmaz,, Ve bu yuzden de her giris yapan kisi sayaci 1 arttirir,, Sanki 168 kisi var gibi gorursun,,

<script language="Javascript" src="http://orion.myonlineusers.com/show.php?url=http://www.uzigames.com"></script>

Bir de yukaridaki kodu ekleyip dener misin ?

xxx users online seklinde online olan kisi sayisi gozukecektir,,

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekledim evet bir kullanıcı diyor. ama işin ilginci. oynanan oyun sayısıda artıyor. 50 civarı idi şu an 255 olmuş.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca bu gün (şu an 181 oldu) kişi girmesi imkansız çünkü yeni kurulmuş bir site.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
siteni burada yayınladın diye olabilir hatta ben oyun bile oynuyom:p

PHPtoplist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
extremetracking deki istatistiklerine bakılırsa günlük hitin 30 u hiç geçmemiş... oyun veya online kullanıcı sayısını gösteren sayaçlarda bir problem vardır.

bayramkorkut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne iyi olurdu dimi ama 3 günlük sitede 168 online ziyaretçi :D:D

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaslar sayaçta bir problem var. cookie hemen kapatmıyor. yani giren kişi çıksa bile 2 saat daha saymaya devam ediyor. üzerine sayıyor. ancak o 168 kişi işini hala anlamadım. enfazla 70 kişi olmuş sitede online. ancak tracker 168 hatta 180 e vurdu.

EmreTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
giren kullanıcının ziyaret ettiği her sayfayı saymıştır sayaç ondan yüksek görünüyordur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5