İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dün özel bişeymi oldu - yada nedir bu olay ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bugun istatistiklere bakınca gozume carptı bu uzun cubuk :)

Acaba dun google aramada bi karısıklıkmı oldu yoksa bu cubuk bi saldırıya mı isaret. Saldırı desek 150-200 kişilik site icin sacma olucak gibime geldi.

Varmı dün böle anormal bi durum yasayan ?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bugun istatistiklere bakınca gozume carptı bu uzun cubuk :)

Acaba dun google aramada bi karısıklıkmı oldu yoksa bu cubuk bi saldırıya mı isaret. Saldırı desek 150-200 kişilik site icin sacma olucak gibime geldi.

Varmı dün böle anormal bi durum yasayan ?

hiç adwords kullanıp parayı bitiremeden reklamların durmuş muydu?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hiç adwords kullanıp parayı bitiremeden reklamların durmuş muydu?

Hayır bu site icin hic adwords kullanmadım.

visitistanbul Bazen oluyorda bu abartı olmus sanırım. 150 den 900 e :) aklıma bişi geliyor istedigim sozcukte 3-4 ten 1. sayfaya geldimde geri mi dustum. google baslara mı alacak yoksa beni alıstırıyor ? :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hayır bu site icin hic adwords kullanmadım.

visitistanbul Bazen oluyorda bu abartı olmus sanırım. 150 den 900 e :) aklıma bişi geliyor istedigim sozcukte 3-4 ten 1. sayfaya geldimde geri mi dustum. google baslara mı alacak yoksa beni alıstırıyor ? :D

hehe sende öyle iken bende domain almıştım yeni daha google da indexi yok bir anda o gün 450 kişi :D bi daha da görmedi

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
en çok aranan kelimeler bölümüne bak istersen o sana bir fikir verir

lordking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen gün 1 günlüğüne bazı sıralamalar değişti, ama yerlerine döndüler.. Google arada böyle yapıyor, bir kelime için büyük ihtimal ön sıralara geldin ve buda sana oldukça hit kazandırdı ancak 1 gün sonra siten eski yerine döndü ve hitlerinde normale döndü.. Neden böyle bir uygulama olduğunuda bilmiyorum..

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
:) euehueh keşke öyle olsa bu kadar koymazdı şimdi :p

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Şu PR güncellemesi 12 Nisan gibi bitecek diyorlar. Onun için mi böyle dalgalanmalar oluyor acaba.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
toolbarda değişmesi birşey değiştirmiyor ki. orada 5 yazınca yeriniz de değişmiyor. insanlar toolbarda 5 yazıyor diye de girmiyor sitelere..boşverin yani..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5