İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DÜNYA HAYVANLAR GÜNÜ

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Dünya Hayvanları Koruma Günü kutlu olsun..

Daha güzel bir dünya için hayvanları ve haklarını koruyalım lütfen..

Üzmeyelim birbirimizi..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünyadaki aç-susuz ve yokluk icindeki insanları korumasını ve yardım etmesini öğrendiğimiz gün belki bugünü de anlayan birileri çıkacaktır.
Her gün açlıktan dünyada kaç insan ölmekte biliyormusunuz?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünyadaki aç-susuz ve yokluk icindeki insanları korumasını ve yardım etmesini öğrendiğimiz gün belki bugünü de anlayan birileri çıkacaktır.Her gün açlıktan dünyada kaç insan ölmekte biliyormusunuz?

Sadece 1 cümlemi alarak olayı sadece çarpıtırsınız. İlk 2 satırımı lütfen iyi bakın, iyi okuyabilmeniz icin kalınlaştırdım da...
İnsanlara insan gibi değer vermesini bilmeyenlerin hayvanlara nasıl değer vermesini beklersiniz demek istemiştim, anlamadınız. Yada işinize gelen kısmından metini tutup çektiniz, bilemiyorum.
Ayrıca ikili tartışmalarda "??", "?!" gibi tutumlar cok cocukca kaçıyor, ikili polemiklere girme düşüncem yok, iyi günler.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Benim ikinci cümlenden alıntı yapmamın sebebi birçok kişinin bu konuda direkt olarak ikinci cümleni telaffuz etmesinden dolayı, yoksaki senin yazına cevap olsun diye değil.

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayvan_sevgisi.jpg

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
küçük düşünün sokaktaki bi hayvana yemek verin yaralı bi hayvanı veterinere götürün en kötü ihtimalle odanızda dolaşmakta olan zararsız bi sineğin tepesine terlik geçirmektense onu camdan dışarı çıkartın. yapabildiğiniz ne ise onu yapın o da yeterli olur. hayvan insan bitki hepsinin canı var. bi hayvanla iletişim kurabilmek bi insanla iletişim kurmaktan çok daha zararsız. hayvanları sevip başkalarının da sevmesi için yol gösterelim.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel bir gün gerçekten. Hayat onlarla güzel bazıları kötü etkilyor ama onlarında başka faydaları var düzene.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
küçük düşünün sokaktaki bi hayvana yemek verin yaralı bi hayvanı veterinere götürün en kötü ihtimalle odanızda dolaşmakta olan zararsız bi sineğin tepesine terlik geçirmektense onu camdan dışarı çıkartın. yapabildiğiniz ne ise onu yapın o da yeterli olur. hayvan insan bitki hepsinin canı var. bi hayvanla iletişim kurabilmek bi insanla iletişim kurmaktan çok daha zararsız. hayvanları sevip başkalarının da sevmesi için yol gösterelim.

kesinlikle katılıyorum. bir kediye süt vermek kadar huzur veren çok şey yok dünyada :)
ama sinekler hakkında sana katılmıyorum.
sivri sineklere dayanamıyorum ben :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kesinlikle katılıyorum. bir kediye süt vermek kadar huzur veren çok şey yok dünyada :)
ama sinekler hakkında sana katılmıyorum.
sivri sineklere dayanamıyorum ben :D

+rep valla bende dayanamıyorum bu sivrisineklere valla ben bişi yapmıyorum gelip ısırıyolar gelde gecirme o sineğin kafasına terliği :D ama kopeklere bayılırım kedileride severim hatta herakşam iftara gelen kedi misafirlerimiz bile var zemin katta oturduğumuz icin sitenin birkac kedisi akşamları iftara geliyor herakşam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5