İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dünya kupası nerede izlenir?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Yurtdışında olanlar için dünya kupası nerede izlenir?

O

oyunkurucu

Misafir
Bence en iyi, macin oynandigi sehirde, ama stadta degil, disarida meydanlarda büyük ekranda izlenir. Düsünsenize brezilya macinda falan sokaklari :)
Sirf bu yüzden bilet falan da almadim.

Gerci sorun yanlis tarafa da gitmis olabilir, hangi kanalda anlaminda mi soruyorsun?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ben Amerikadayim, onun icin soruyorum.
Evet hangi kanalda, yada kanalda yoksa ingiliz pub larda mi?

G

gibigibiyim

Misafir
Trt veriyor dünya kupasini hep(öyle biliyorum) Trt int den bakabiliriz bence.

aLcadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EuroSports vardır heralde Amerika'da, yoksa da büyük bi spor kanalı vardır diye düşünüyorum.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
vallahi bu tür maçlar evde oturularak seyredilmez ortamlara karışmak gerekir. İllaki orda amerikada yakın çevrende türk insanlar eş dost felan vardır senin yerinde olsam üç beş kafadan atardık kendimizi şöyle güzel bi kafa çekilecek yere. pub felan oralarda izle diycem ama sevmiyorum o tür mekanları.... En iyisi kahvede okey oynuyorken maçı seyretmek millet dalmış maça sende arakla bütün taşları :pp

R

reklamsitesi.be

Misafir
türklerin çok olduğu bi yerde izle bence maçı yani elin amerikalıları ne anlar futboldan...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eurosport abd de olmayabılır :D foxsports verır buyuk ıhtımal tabı bırde hangı sehirde olduguna baglı abd de bu sene wc ta abd de var sanırım onların her clubunde mac keyfı yasanır

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünya Kupası 2006 Kanal1'de

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama sanırım Kanal1 satın almış yayın haklarını.
Kaynak

G

gibigibiyim

Misafir
Kanal1 de almistir,dünya kupasinin yayin haklari sadece tek bir televizyon kanalinin tekeline verilmiyor,avrupada devlet televizyonlari yanisira özel kanallarda vericek maci.Bu durum Türkiyede de böyle.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Gecen dunya kupasinda Turk televizyonlarindan izleyemedik. Amerikada gosterim haklari olmadigi icin.
Dunya kupasinin Amerikada ki gosterim haklarini Setanta adli sirket almisti. Bu sirket sadece pub larda yayin yapiyor.
Pub ortami fena degil de hem cok pahali, mac basina giris icin 20$ veriyorsun ve icki ekstra, hem de her mac icin pub a gitmek mesele.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım en şanslı benim, mc donalds'tan dünya kupası seyahati kazandım, temmuzda almanyadayım.. hayatımda hiç stada gitmedim, açılışı dünya kupası finaliyle yapıyorum, o da ilginç..

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
bende bu dünya kupasını unutmayacağım benim sayemde tam 14 kişi dünya kupasına gidiyor ve ben kazandığım halde gillette firması bu hakkımı avukatlar aracılığı ile alıyor ve gidemiyorum maalesef :(

U

umurcan

Misafir
ibrahimkoknar' Alıntı:
bende bu dünya kupasını unutmayacağım benim sayemde tam 14 kişi dünya kupasına gidiyor ve ben kazandığım halde gillette firması bu hakkımı avukatlar aracılığı ile alıyor ve gidemiyorum maalesef
ibrahim bunu çok kafaya taktın bırak artık çıkar kafandan :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5