İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dunyada Ilk !!! Instagram Takipci Cekimi... Garanti Veriyoruz...

CarlosArroyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
instagram.png

INSTAGRAM TAKIPCI CEKIMI | UCUZ FIYATA BOL TAKIPCI | DUNYADA ILK TURKIYE'DE | DUNYADA ILK BIZDE !!! | KACIRMAYIN [KAMPANYA]
INSTAGRAM NEDIR?
Instagram 2011 yılından sonra oldukça popüler olmaya başlamış ve sadece iPhone’lara özel, çektiğiniz fotoğraflara filtre ekleyebileceğiniz paylaşım platformudur. nstagram’ı diğer fotoğraf paylaşım sitelerinden (flickr, istockphoto vb.) ayıran en önemli özellik, sadece iPhone’lardan ve Android işletim sistemli telefonlardan paylaşım yapılıyor olmasıdır.
instagram-takipci1.png

Örneğin yukarıda gördüğünüz Instagram kullanıcısının 581 Fotosu, 83048 Takip Edeni, 140 Takip ettiği kişi vardır. Bir kullanıcıyı takip etmek için “Follow” Tuşuna basmak yeterlidir.

Follow ettiğiniz andan itibaren follow ettiğiniz kullanıcı her resim yüklediğinde sizin “Feed” inizde görünecektir.

Çalışma sistemi aslında Twitter ile hemen hemen aynıdır. Yani en basit ifadeyle, Takipçi (Follower), Following (Takip Edilen) sistemi burada da vardır. Aradaki tek fark, Twitter’da yazı paylaşımı yapılırken, Instagram’da fotoğraf paylaşımı yaplıyor olmasıdır. Yani Twitter’ın resimlisidir

FİYATLARIMIZ

1000 Takipçi + 100 de bizden = 10 TL (UNFOLLOW ISTENIRSE 15)
2000 Takipçi + 200 de bizden = 20 TL (UNFOLLOW ISTENIRSE 25)
3000 Takipçi + 300 de bizden = 30 TL (UNFOLLOW ISTENIRSE 35)
4000 Takipçi + 400 de bizden = 40 TL (UNFOLLOW ISTENIRSE 45)
5000 Takipçi + 500 de bizden = 50 TL (UNFOLLOW ISTENIRSE 55)​

ÖDEME TÜRLERİ
9ndg4.gif

9ndgd.jpg

Takip arttırma sistemi:
Arkadaşlar takipçi arttırma konusunda bize güveniniz gerekmekte öncelikle. Çünkü sizin ID ve PW'nizi almak zorundayız. Dilerseniz yeni hesap açın ona çekelim takipçileri yeter ki güvenininiz sağlansın. Arkadaşlar takipçi mantığı şöyle kendi yazdıgım bir script var ve bu script şuan hiçbir yerde yok sadece 1 dakikada 1000 kişi, 2 dakikada 2000 kişi, 3 dakikada 3000 kişi takip ediyorum ve en az 100 kişiden 800'ü, 2000 kişiden 1500-1600'ü bana geri dönüş yapıyor. Yani sizi follow eden kullanıcılar tamamen reel ve aktif kullanıcılardır. Güven açısından merakınız ve kuşkunuz olmasın zaten hesap çalma gibi bir durum yok. İlginize teşekkürker.

NOT: Ticaret puanım hakkında olumsuz eleştiriye kapılmayın arkadaş sırf bilerek verdi onu kendisiyle hiçbir ticaretim olmadı. Teşekkürler...

ilhangul92

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben takipçi sayımı arttırmak istiyorum

- - - -Güncellendi - - - - - -

Birisi bi yardım etsin yav Allah rızası için nasıl oluyo pay-pal ile takipçi arttırma sistemi çok acil yardım lazım

hizircan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortada bir yanıltma var bence. Hem fiyat çok düşük hem de resim sahte. 83048 kişinin takip ettiği bir profilde 83048 değil 83K yazar. Yinede kimsenin günahını almak istemem ama bir gariplik var gibi geldi bana.
Konuyla ilgili buradaki makaleyi inceleyebilirsiniz

minegndz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben cep telefonuyla satın almak istiyorum nasıl yapacağım ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5