İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dünyanın en büyük vBulletin siteleri.

NetWork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Listedeki tek TÜRK sitesi olmak güzel olasada, milletimiz adına üzücü...

Çamur atıp, çene yaptıkları kadar çalışsalar, ilk 10 sıra Türklere ait olurdu..

www.frmtr.com

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Bunlar yabancı çoğunluk olarak ama TR'de büyük vB sitesi kaç tane var ki.

FRMTR, İyinet ve r10 var. Başka yok ki. Keşke olsa diyorum ben de. Üzücü arkadaşlar gerçekten :/

X

Xman

Misafir
türkiyedeki en büyük vbulletin forumlardan biridir, 400k + üyesi ve günlük 20-30k tekil hiti vardır en kötü...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Üyeler: 444,621, Aktif Üyeler: 8,704

Aktif üyesi neden okadar az ki?

X

Xman

Misafir
Günlük aktif olan üye ortalaması o rakam, ziyaretçilerde eklenince 20-30k oluyor günlük. Uydu konusunda Tr'nin 1 numarasıdır.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
lıstede bunlarda var

X

Xman

Misafir
Valla ben vbulletin falan bilmem, forumtr dahil Tr'deki en büyük forum DH dir.

X

Xman

Misafir
Uydunun yanında birçok konu var.Telsizler vs.Okuyana baya bilgi saglayacak biyer boşbeleş forum değil yani.

Yılların forumu, çok sadık bir üye ve ziyaretçi kitlesi vardır, çoğu kişi bilmez ama TR'de bir çok forumu solda sıfır bırakır. 2 admin - 5 Coadmin - 100 e yakında moderatör var forumda :D:D:D

X

Xman

Misafir
Asıl temeli donanım inceleme, arıza ve araştırma üzerine, tabiki bilgisayar donanımı. Ardından bilgisayar ve elektronik ürün incelemeleri geliyor. Çok canlı bir 2.el pazarına sahip, günde 1 adet satış konusu açabiliyorsunuz ve açtığınız konu 3-5 dakika içinde 2.sayfaya geriliyor :D. Birde konu dışı bölümü var meşhur, donanım bölümüyle yarışır post ve aktivite bakımından.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence uydu ve elektronik ekipmanlar konusuyla başlayıp hiç bozulmadan devam ettiren türkiyenin en kaliteli vbulletin forumu turkeyforum.com'dur. üstelik yasal olarak hiç bir illegal olaya bulaşmadan. antu ve turkeyforum dışındakilerin marez, crack, absürt geçmişi var.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Türkiyede genel forum denince akla ilk frmtr gelir bu bir gerçek. Yalnız legal başlayıp, yoluna legal devam eden genel forum sayısı çok azdır.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
http://www.gaiaonline.com/forum 'dan başkasını tanımam ama o da phpbb heralde...

Thread yerine her "topic" görülen linkleri phpBB diye demek yanlış olur efendim. Gaiaonline için vBulletin diyen de var, phpBB ve IPB diyen de var.

Valla ben vbulletin falan bilmem, forumtr dahil Tr'deki en büyük forum DH dir.

DH vBulletin'e geçsin hadi bakalım görelim aylık giderleri 10 milyar ise, direk 20 milyara çıkar. vBulletin her yiğidin harcı değil.

FRMTR'ye bu yüzden deliler gibi hayranım gerçekten vBulletin gibi bir script ile çalışıyorlar ve TR'de böylesi yok ki zaten vBulletin diyince akıla ilk FRMTR gelir.

Saygılar,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5