İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dünyanın en guzel ulkesi seciliyor ülkemize oy verelim

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhaba az once haberlerde dinledim ve burda sizinle paylaşmak isdedim thevotenation.com adında bir internet sitesi dunyanın en guzel ulkesini seciyormuş ulkemize oy ermek icin

http://www.thevotenation.com/index.php?letter=T

adresinden oyunuzu verebilirsiniz suan ulkemiz birinci sırada :)

K

Kerasus

Misafir
Evet bende TRT'de gördüm bu haberi az önce. Turizme ne derece katkısı olur bilemem ama bir tıkta ben attım :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hadi beyler tam hız oy vermeye devam :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://whois.domaintools.com/thevotenation.com

Siteye girme istatislikleri de süper :)

Visitors by Country: Turkey 63.1% United States 4.1%
Serbia and Montenegro 10.7% Slovenia 3.4%
Georgia 5.9% Germany 2.4%

Visitors by City: 1) Istanbul, TR 26.6%
2) Ankara, TR 12.4%
3) Tbilisi, GE 5.9%

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah askına bırakın bu asağılık kompleksini. oraya oy verince ülke güzellesmiyor, hit çekme çabaları bunlar.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
allah askına bırakın bu asağılık kompleksini. oraya oy verince ülke güzellesmiyor, hit çekme çabaları bunlar.

sence TRT ye site sahibimi reklam verdi :) kimse sana zorla siteye gir oy verde demiyo demekki sorun yokmuş

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cidden ama baştan aşağı reklam dolu 8 aylık bir site mi seçecek en güzel ülkeyi?

TRT haber bulamamış herhalde internetten bir bakalım dolduralım boşluğu demiş gibi.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tr- ip ne kadar kayideye alıcakalrsa artık. 528.686 adam lar dicen cogu tr ip kendi ğlkeleirnei vermişler dicekelr.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende girmeyenlerdenim... Ya resmi bi olay değil. GECENLERDE dünyanın 8. harikası icin oy verin dediler ne cıktı HİC. site hit aldı REKLAMdan kazandı o kadar.

Bence böle sitelree hit kazandırmak yerine güzel siteler acıp kendimiz tanıtalım icimizdne birinin sitesi olsun ZEVKLE girer tıklarım orasına burasına :)

Ama bu siteyi acan belkide sen ben gibi web işiyle ugrasan birisi. Yarın bi gun bu kadar asagılık kompleksleri var buldukları yeri kuruturcasına saldırıolar diye sunmayacagı ne malum. Yada biz 1. olsak ne olur olmasak ne olur o sitede.

AMA O SITE REKLAMINDAN KAZANCAGINI KAZANIR. bizede zırnık getirisi olmaz.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha önce bir arkadaş söylemişti. Neden tüm ülkeler ingilizce, sadece Türkiye Türkçe?

(Proxy ile de denedim, yine aynı sonuç)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5