İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dünyanın En İlginç Golü

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paulista Futbol Federasyonu kupası, Santacruzense ve Atletico Sorocaba maçında 89. dakika oynanırken ilginç bir olay gerçekleşti. Jose Carlos Vieira adlı top toplayıcı, maçta auta çıkan topu kaleciye vermek yerine ağlara gönderdi. Kalecinin gözleri önünde gerçekleşen olayda sahanın ortasında olan bayan hakem Silvia Regina önce kaleye doğru koştu ve ardından golü verdi. İtirazlar sonuç vermezken, son yılların belki de en ilginç golü işte böyle kaydedildi.

http://www.youtube.com/watch?v=YcSXQJDIxdQ

Kaynak: Milliyet

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Garip bi video yaw ne olduda pek anlaşılmıyor.Tek anladım hakem bayan o zaman normaldir :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya salak bir hakem futbol federasyonunda agır ceza alcakmış hakem gol iptal edilcekmiş..

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alltaki bi yorumu okudum sonra farkına vardım

biraz dikkatli bakarsanız top içeri giriyor ağlarda bi yarık olduğundan dışarı çıkıyor bal gibi gol bence...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
eğer görüntüyü tam ekran izlerseniz gol olduğu bariz bir şekilde belli, yanılıyor olabilirim de

MuTAs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TV de çıkmıştı top tutucu Auta çıkan topu içeri sokuyo sonra filenin yırtık yerini biraz daha açıyo.. Hakemimizde Golü veriyo :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5