İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duplicate Çözümü BEDAVA içerde.

mayyak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bir önceki konumda ücret istediğimi belirtmiştim tepki olmuş buyrun yöntemi açıklıyorum piyasa falanda umrumda değil :

Google Chrome tarayıcınızı açın ana tarayıcı olarak ayarlayın.
Dönüştürmek istediğiniz profile giriş yapın ve profili sayfaya çevirme bölümüne girin
20 Saniye falan bekledikten sonra "Yerel işletme veya Yer"'e tıklayın.
Kategori olarak Yerel işletmeyi seçin Sokak adresine turkey yazın şehir Eyalete İstanbul Turkey yapın.
Posta kodu yazın 5 haneli ben genelde uyduruyorum 33454 gibi. kopyalasanızda olur yazdığımı. 3'le başlayan bir posta kodu girin ben öyle yapıyorum başka denemedim hiç.
Telefon kısmına telefonunuzu yazın veya herhangi bir cep numarası yazın
Ve son olarak Facebook Sayfa ve koşullarını kabul ediyorumu tikleyip başlarken'e tıklayın Şifreyi girin ardından Güvenlik kodu isteyecek onu girdikten sonra işlem tamamdır . 24 Saat bekleme falanda yoktur bilmeyenler için hayırlı olsun .

T

themaniac

Misafir
helal sana kardesim. bak milletin parayla verdigini sen ucretsiz vermissin. Ben suanda sana +rep veremiyoruma ama bu konuyu okuyan herkesten ricam bu arkadasa +rep vermeleridir. parayla satilan seyi kolay kolay kimse bedavadan vermez.

mayyak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Önemi yok kardes bu isten ekmek yiyenlerin işine yarar inşallah.

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet denemesini yaptım. Ama deneme yaptığım hesap 100 kişi altıydı. Bende çalıştı. Daha yüksek profilli arkadaşlar varsa birde onlar denerse oğrenmiş oluruz. Ama bende kesinlikle çalıştı.

mayyak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Eyvallah . 5k profilde çevirdim 300 kişilikte ben. Çevirirken kitlenme olmuyor rahat olabilirsiniz :)

DermanX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sorun zaten ortadan kalkmış durumda 2 gündür :DDD neyi bedavaya veriyon ve neyi bulduğunu sanıyorsun eskisi gibi yapın kitlenme olayı 2 gündür yok!! :DD

FoRGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Şuan İtibariyle Yeniden Kilitlenme Başlanmıştır 2 bin üstü 3 profilim gitti arkadaşın dediği olayıda yaptım olmadı 3 profil gitti gitti

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Nedir bu duplicate? Faceyle alakam olmadığı için bilmiyorum biri açıklarsa sevinirim.

Marble55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denedim hesabın geçici olarak kılıtlendi diyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5