İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Durgunluk?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Vatani görevimi tamamladıktan sonra işimin başına tekrar oturdum. Ancak bazı şeyleri kaçırdım galiba, İyinet neden bu kadar durgun? 1 sene içinde ne oldu da burası sanki durma noktasına geldi..
Ters giden birşeyler sizcede yokmu?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
allah razı olsun iyinetadminden forumu bu hale sokmayı başardı sonunda. ben hic girmiyorum desem yeridir.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi şeylerin ters gittiği kesin ama adını koymak güç

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Mesaj linkine bakıyorum hiçbir canlılık yok, yıllardır ilk defa böyle gördüm.. Yöneticilerin bu konuda bir çalışması yok mu, yoksa bu çöküş sadece izleniyormu?

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sanırım eski üyeler artık bıktı yeni üyelerde daha aktif yerleri tercih ediyor. Şuan iyinet kalitesinde bir çok alternatif forum kuruldu r10, zone vs. vs. bu kadar bölümmeden sonra haliyle iyinet biraz geride kaldı.

edit: bu arada hoşgeldin aramıza :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
komadayız, hoşgeldin

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Dilerdim ki forum versiyonu 3.7.4 değilde 3.8.1 kurulu olsun.
Paralı da olsa bir absürt bölüm açarak, ayrıca bir itibar kaybetmiştir iyinet forumu.

+
Küstürülenler bir türlü geri gelmedi

ve -rep geri gelsin

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bunun sebebi bu forumları kuranlarda sırf iyinetadminde değil. piyasada 5 kuruş yok.herkes parasızlıktan emeklerinin çöküşünden kan ağlıyor.ben geçen sene 20-30k gelir elde ederken şimdi 2 aydır kiramı ödeyemiyorum evden atılmak üzereyim.11 senedir bu piyasadayım gecemi gündüzümü verdim.çoluk çocuğa kopya site açmayı öğreten başka forumlar yüzünden iyinetde mahvoldu internet piyasasıda.. iyinetadminin suçu ise bunlara seyirci kaldı savaşmadı..savaşmak isteyenlerle ilgilenmedi.hiçbişey umrunda değil.

ben gençliğimi verdim internete.. şimdi bu durumdayım.bu duruma sokanlar eğer şuan bunun üzerinden rahatça para kazanıyorsa hiçbir hakkım helal değil.

holding müdüründen tutun inşaattaki ameleye kadar hepsinin gece uykusu vardır.bizim yıllardır ne uykumuz ne sosyal hayatımız ne oku lhayatımız kaldı... hep çalıştık çalıştık... tam emeklerimizi alıyoruz derken.. 1 buçuk senedir açız.. birçok internete emek vermiş benim gibi kişiler interneti işleri bıraktı..

99 yılından beri webden para kazanıyorum.şuan 27 yaşına geldim.. benim mesleğim oldu bu.. ne yapıcam bilmiyorum böyle.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyinetadmin okudu çıktı.. düşüncelerini paylaşsa güzel olurdu ama pm bile cevap vermedi.. neyse herkes kendi kaderinde demekki.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Benim düşüncelerim aslında sizlerinkinden çok farklı değil.
Elimde sihirli bir deynek olsa bazı şeyleri düzeltmeyi isterdim.
Ben ve ekibim son 1 seneden bu yana sorun için inanılmaz çaba harcadık, ben işlerimin yoğunluğu ile yönetimi devrettim, şu anki yönetim halen bu konuda çalışıyor.
Fikirleriniz forumda her zaman değerlendirilmiştir, aklınıza gelenleri yazın yönetim değerlendirecektir.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Rep önemsiz bir olay gibi görünse de -Rep bir bakıma kişisel rekabet ve tartışmaları artıracağı için bu forum için bir nebze de olsa iyi olacağına inanmaktayım.
-rep olmaması, forumda hiç kimse olumsuz bir görüşte olamaz mantığı çıktı; kimse gruplaşamadı; kimse iyi kötü diyemedi.
Türlü sıkıntıları olacak mutlaka ama forumda hiç kimse kalmaz ise gerçek problem çözülmeyecek.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bu sorun iyinetin sorunu değil, bu sorun internet camiasının sorunu, sonuçta internet son 1-2 yıldır çoluk çocuğun ve abazaların elinde, e dolayısıyla onlarda çirkefliğin uygun-değilnun vs olayların döndüğü mekanlarda toplanıyorlar. Benim açımdan bir problem yok, o tür ortamları özleyenler veya özlem duyanlar buyursun gitsinler. Şu an bulunduğumuz ortam gayet makul bence.
AZ VE ÖZ

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bence sorun internetin durgunluğunda değil. İnternet durgun olsaydı bugünkü bütün webmaster forumları durgunluk içerisinde olurdu.
Ben r10'u hemen hemen her gün takip ediyorum.
O siteye girenler bilirler, yeni mesajlara tıkladığınızda en az 5 konu açılmış oluyor. Siteyi takip edemiyorsunuz.

Amacım burayla orayı karşılaştırmak değil. "Sorun internetteki durgunluk" diyenleridir cevabım. Eğer internet gerçekten çöküşte olsaydı bütün webmaster sitelerinde durumun aynı olması gerekmez miydi?

Yönetim değişti ama site içerisinde değişen pek bir şey olmadı.
Tema değişecek diyordunuz, hani nerde?
Yarışmalar vs. organizasyonlar düzenleyeceğiz diyordunuz hani nerde?
Ufak tefek kategori değişiklikleri oldu, o kadar.

E çok uzun zamandır sitede bir canlanma olmadığı için üyelerin de konu açası, mesaj yazası gelmiyor. Çünkü biliyor ki; açtığı konuya en fazla 2-3 kişi mesaj yazacak.

En azından bir tema değişikliği iyi gider diye düşünüyorum.
Ne bileyim. Üyelerin katılım göstereceği yarışmalar vs.

Açıkçası ben hala umutluyum.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni organizasyonlar, yarışmalar konusuna katılıyorum ama ödüllü olması daha cazip kılacaktır.

X

Xman

Misafir
pekde durgun sayılmaz bak bir konu açmışsın 20 tane mesaj gelmiş ;)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim düşüncelerim aslında sizlerinkinden çok farklı değil.
Elimde sihirli bir deynek olsa bazı şeyleri düzeltmeyi isterdim.
Ben ve ekibim son 1 seneden bu yana sorun için inanılmaz çaba harcadık, ben işlerimin yoğunluğu ile yönetimi devrettim, şu anki yönetim halen bu konuda çalışıyor.
Fikirleriniz forumda her zaman değerlendirilmiştir, aklınıza gelenleri yazın yönetim değerlendirecektir.

bunlar burda konuşulcak konular ve fikirler değil.Birşey yapılıcaksa ciddi anlamda yapılmalı..Yönetim dediğin kişiler aktif ve bu işe hazır olmalı.Şuanki gidişatı durdurmak öyle 2 kelimeyle değil ciddi icraatle engellenebilir.Bunun içinde ciddi güçlü bir kadro oluşturulmalı.Bunun içinde başta bir lider olmalı ve organize etmeli.Ziyaretçi defterine yazar gibi şunu şöyle yapın demekle olucak şeyler değil..Madem aynı düşüncelerdeyiz, madem aynı şeyleri yaşıyoruz.. Herkese kulak asın.Ciddi adımlar atın..1 seneden bu yana çaba gösterdik diyorsun ama ben hiçbir gelişme göremedim.Borusunu öttürenler öttürmeye milleti yemeye devam ediyor.Şuanki yönetim diyorsun..içlerinde yıllardan beri bildiğim insanlarda var ama onlarında durumu bizimle aynı olduğundan tek başlarına organize olmadan birşey yapabildiklerini sanmıyorum.

Eğer birazcık sorumlu hissediyorsan kendini aramıza dön ve şu düğmeye bas.Belki sen son 4 sene içinde şansın iyi gitti iş kurdun veya düzenini kurdun ama bu süre içerisinde yıkılanlarda oldu.Belki sadece ben bu konuda cazgırlık yapıyorum bu kadar ama emin olki benim gibi birçok kişi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5