İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Durgunluk?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
google bile bize küsmüş

asiye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece özgürce, forum kurallarına uyarak tabii, konuşulsun o bile yeter ,

ama aşılamayacak gibi gözüken bir şey var, bu da, kırgınlıktır.....

milyon tl versen, insan çekindiği yerde, haksız yere rezil edildiği yerde,

fikirlerini söylemez yazmaz paylaşmaz,

onun için ben iyinete şu tavsiyede bulunacağım,

hırsızlar, üçkağıtçılar, dolandırıcılar belli, değilmi sayın yönetim belli bu üyeler, biliyorsunuz... yönetimde bile hala var, biliyorsunuz, eeeee ne duruyorsunuz

evet yukarıdaki,tipteki, üyelerin dışında kalanların banlarının yasaklarının açılması gerekecektir,

bu da yetmez, bu üyelerden resmen özür dilenmelidir....yalvarılmalıdır...

biz yaptık, sen yapma gel katıl denmelidir....ve bundan gocunulmamalıdır......

işte bir yapının temel direklerini keserseniz, kısa vade de değil ama uzun vade de olacağı şey tam önümüzdedir....

ey iyinet nerede temel direklerin, kaliteli üyelerin nerede ,

bazıları hala burada , ama görüyorumki sindirilmiş...

paylaşım yapanlar, gerçekleri yazan dile getirenler bir şekilde banlanıyor yada yıldırılıyor...

hadi ya iyinet, hadi yap şunları bir şey kaybetmezsin, düşün düşün düşün

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu konuda görmekteyiz ki . Kimisi kazancını kaybetmiş , kimisi IYINET Forumlarından memnun değil veya çeşitli benzetmeler yapmış.

Eleştiri yapmak oldukca basit bir durumdur. Herkes eleştiri yapabilir. Yalnız yersiz , amaçsız eleştiriler gerçekten üzücüdür.

Burada görüyoruz ki ; İstisna arkadaşlarımız hariç genel olarak bir köstek kampanyasına destek veren üyelerimiz mevcuttur.

Değerli arkadaşlar , Biz yönetim olarak bu tür eleştirilere alıştık.Ve maalesef yıkıcı eleştirileri kabul etmiyorum. Bu yüzden lütfen bildiğimiz statik eleştirilerden kaçınınız. Bize yapıcı eleştiriler gerekmektedir. Bu tür eleştirilerle karşımıza geliniz.

Sorunumuzu sorunu olarak görenlere , yapıcı eleştiri yapıp bize önerilerini sunanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca paylaşım yapmayan ve bize karşı yersiz eleştirilerde bulunanlarada "çamur at izi kalsın" mantalitesinden uzak durmalarını tavsiye ediyorum. Biz ne kadar iyimser bir yapıda uğraşıyorsak. Bizim kullanıcılarımızında bize iyimser yaklaşmalarını beklemek durumundayım.

developer aramıza tekrar hoş geldin.

asiye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı yöneticimiz politikacı gibi konuşuyor, ve boş konuşuyor,

tartışmak sorunu çözmenin yüzde doksanıdır,

kusura bakma sayın specrular(yazamıyorum nikini)

eleştirileri, eleştirenleri, eleştirip , laf cambazlığı yapmamanız daha iyi olur...

ayrıca tüm yönetim adına konuşma yetkisini nasıl alıyorsunuz...

ben diğer yöneticilerin , fikirlerini kendilerinden öğrenmek istiyorum...sizin ,takılmış plak misali ağzınızdan değil....

bu forum benim , ben forumum için savaşıyorum,

bence yapamadığın yöneticiliği bırakmanı tavsiye ediyorum...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kime yalvarılacakmış ya, sana mı acaba? Münasebetsizliğin gerektirdiği neyse o yapılmıştır herkese. Burada hala gelip iki satır birşey yazabiliyorsan zaten bu iyinetin ne kadar adil bir platform olduğunun göstergesidir sadece. O yüzden şansını daha da zorlama. Seninle aynı görüşte olmayan yöneticilere sürekli anlamsız laf sokarak, diğerleri de yazsın diyerek kendine yandaş aramaya çalışma çünkü sana yandaş olacak kadar senin yaptıklarını unutacak yönetici filan yoktur burda. Beni ve diğer bazılarını, senin gibiler yıldırdı, bari sepulchral'ın yakasını bırak.

Durgun olduğunu düşünenler de, burası durgun diyene kadar iki kelime anlamlı bir mesaj açsa zaten durgun olmaz. Burası sohbet sitesi değil ki, birşey varsa konuşulacak konuşulur, yoksa da susulur, her zaman tartışacak geliştirecek birşeyler bulmak zorunda değil ki kimse. Çok isteyen o diğer forumlara gider, doğru düzgün yazı yazamayan, küfürbaz insanlarla oynar orda.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Angelo farkındamısın bilmem ama böyle diye diye bu duruma geldi bu forum.
Forumun eskiden bir farkı vardı evet, ama şimdi gerçekten diğerlerinden çok farkı var.
Eskiden ticaret burada döner, siteler burada satılırdı, reklam alım satımı link değişimleri daha bi güvenliydi. Şu anda bu saydıklarımızın bir çoğundan eser kalmadı.

Bence dolandırıcılık dışında kalan kişilerin banları açılmalı ve banlarının kaldırıldığı, yönetimin değiştiği mail yoluyla bildirilmelidir. Özür değil ama bir davet olabilir.

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar r10 u büyütmeyin inanın 5-6 ay önce burada takılıyordum.r10 da ticaret daha yaygın ama okadar çok uyuz adam varki r10 ndan nefret ediyorum bazen.bir sürü üye rep sistemi kalksın diyor sadece silver alımları %99 azalmasın diye rep sistemini kaldırmıyorlar.adam -rep atıyor kontrol panelinden bakıyorum.küfür yazmış yada adamı sinir edecek bir laf kullanmış göremiyorsunda illa görmek için silver yada gold olman lazım.ayrıca forumdaki dolandırıcılık okadar yaygınki adam öğleden önce 50 lira birinden çarpıyor.öğleden sonra başka birinden 50 lira çarpıyor.davetiye sistemini herkes geri getirilmesini istiyor modların vs. umrunda değil.Bana kalırsa iyinet hepsini wm forumları arasında hepsini sollar.Yakın zamanda buraya büyük bir göç olursa şaşmayın

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
forumu canlandırmak için yönetim hiç birşey yapmıyor defalarca söyledik yenilenme yenilenme denildi hiç bir yenilik göremiyoruz forumda. boş laf yapılıyor sadece.. şurada 10-15 arkadaşlar var diye giriyorum sırf. ne bir satış gerçekleşiyor nede başka birşey kendi aramızda bilgi alışverişi ve sohbet yapmak dışında birşey olmuyor forumda

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Angelo farkındamısın bilmem ama böyle diye diye bu duruma geldi bu forum.
Forumun eskiden bir farkı vardı evet, ama şimdi gerçekten diğerlerinden çok farkı var.
Eskiden ticaret burada döner, siteler burada satılırdı, reklam alım satımı link değişimleri daha bi güvenliydi. Şu anda bu saydıklarımızın bir çoğundan eser kalmadı.

Bence dolandırıcılık dışında kalan kişilerin banları açılmalı ve banlarının kaldırıldığı, yönetimin değiştiği mail yoluyla bildirilmelidir. Özür değil ama bir davet olabilir.

Bu görüşünüz bir kısım için geçerli olabilir. Ama IYINET Forum kurallarını ihlal eden kişiler için ne özür nede davet gibi bir uygulama söz konusu olabilir. Ancak kendileri özür diler ise (dolandırıcılık ve sahtekarlıktan atılmamışlarsa) yönetici arkadaşlarla görüşürüz uygunsa açarız.

Kimse - kimseye yukarıda lans edildiği şekilde hitap edemez. Hakaret boyutuna ulaşacak kelimeler kimse - kimseye karşı kullanmamalıdır.

@draga ; Siz bu yönetimden veya IYINET yönetiminden ne gibi bir yenilik bekliyorsunuz ? 13 ceza uyarısı almış birisiniz.Size bu soruyu yöneltiyorsam demekki bir çok değişiklik olmuş.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@sepulchral
bir kere bu davranışın yanlış. sonuçta sen tamamen gereksiz uyarı cezası veren birisin bunu herkes gayet iyi biliyor ben hiç biri için sesimi çıkarmadım. 13 ceza puanım var diye ben yorum yazmayayım mı ? sonuçta yöneticisin, sana kızıp iyineti terketmem. çünkü benim iyinetle sorunum yok aramızdaki sorun bireysel sorun. :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ticareti banlanan kişiler mi yapıyordu yani? Böyle birşey yok bence. Üye listesini puana göre dizerseniz zaten bu forumun top 30 kişisinin çoğu yönetici şu anda. Ve bu kişilerin çoğu aktif yazmıyor forumda. Nedeni de banlanmış olmaları değil, piyasanın durgun olması. Eskisi kadar yazacak birşey yok. Diğer forumlarda herkesi içeri aldıkları için daha yoğun olabilir ama kalite orada da yok. Kaliteli ve yoğun bir forum varsa onu örnek alın ama şu ana kadar yapılan kıyaslamalar yanlış.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@sepulchral
bir kere bu davranışın yanlış. sonuçta sen tamamen gereksiz uyarı cezası veren birisin bunu herkes gayet iyi biliyor ben hiç biri için sesimi çıkarmadım. 13 ceza puanım var diye ben yorum yazmayayım mı ? sonuçta yöneticisin, sana kızıp iyineti terketmem. çünkü benim iyinetle sorunum yok aramızdaki sorun bireysel sorun. :)

Siz kimsiniz ?. Ben tanımadığım kişiler hakkında neden sorun yaşıyım ?. IYINET Forum kurallarına uymazsanız uyarı cezası alırsınız. Ayrıca verilen uyarı cezalarından sadece 5 adeti bana aittir. Gerisi diğer arkadaşlar tarafından verilmiştir.

Yani siz yanlış yapıyorsunuz. Biz buna ceza veriyoruz. Biz yanlış yapmış oluyoruz çünkü verdiğimiz uyarı cezaları gereksiz oluyor. Gerçekten mükemmel bir savunma şekli bu takdir ediyorum sizi.

Bize öneriniz varsa sunun yoksa yorumlarınızı kendinize saklayınız. Biz yöneticiler çamur at izi kalsın mantığına karşıyız.

forumu canlandırmak için yönetim hiç birşey yapmıyor defalarca söyledik yenilenme yenilenme denildi hiç bir yenilik göremiyoruz forumda. boş laf yapılıyor sadece.. şurada 10-15 arkadaşlar var diye giriyorum sırf. ne bir satış gerçekleşiyor nede başka birşey kendi aramızda bilgi alışverişi ve sohbet yapmak dışında birşey olmuyor forumda

Sizce yapmadığımız nedir ? Hiç birşey kavramı nedir sizce ? Sizin defalarca söyledikleriniz nelerdir ?

Tanımadığınız bir kişinin sizin ile bireysel sorunu olduğunu düşünmeniz ayrı bir problemdir. Lütfen bu tür düşüncelerden sakınınız.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sepulchral böyle devam ederse çok kişi kaybeder iyinet. sonuçta ne iyinetin bana nede benim iyinete ihtiyacım var. keyfi giriyorum buraya. hepimizin işi gücü var arada stres atmak olsun keyif olsun diye giriyoruz.

Verilen ceza nedenleri;

Konu ile ilgilenmiyorsanız gereksiz mesaj atmayınız
Forumun bu bolumunde geyik/chat yapmak yasaktır
Bir tanede illegal bir ceza var sanırım mp3 sitesinde kalma o 1 ay durdu sonra komple sildim.

diğerlerini göremiyorum. Ne yapmışım dolandırıcılık mı sahtekarlık mı ? Ayrıca direkt hedef durumuna geldiğimi görüyorum mesajınızdan. Şu anda ikimiz arasında bir sorun var sonuçta iyinetle sorunum yok benim bu durumda sizinle sorunumuz oluyor. Yöneticiler araçtır, iyinet amaç. Yönetici gider, iyinet kalır.

sepulchral konu dışı birşey sorucam. yanlış anlama da yöneticiliği gönüllümü yapıyorsun ?

Not: Tartışma olarak algılanmasın sadece eleştiri, cevap, eleştiri şeklinde bilgi alışverişinde bulunuyoruz.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sepulchral böyle devam ederse çok kişi kaybeder iyinet. sonuçta ne iyinetin bana nede benim iyinete ihtiyacım var. keyfi giriyorum buraya. hepimizin işi gücü var arada stres atmak olsun keyif olsun diye giriyoruz.

Verilen ceza nedenleri;

Forumun bu bolumunde geyik/chat yapmak yasaktır
Bir tanede illegal bir ceza var sanırım mp3 sitesinde kalma o 1 ay durdu sonra komple sildim.

diğerlerini göremiyorum. Ne yapmışım dolandırıcılık mı sahtekarlık mı ? Ayrıca direkt hedef durumuna geldiğimi görüyorum mesajınızdan. Şu anda ikimiz arasında bir sorun var sonuçta iyinetle sorunum yok benim bu durumda sizinle sorunumuz oluyor. Yöneticiler araçtır, iyinet amaç. Yönetici gider, iyinet kalır.

sepulchral konu dışı birşey sorucam. yanlış anlama da yöneticiliği gönüllümü yapıyorsun ?

Not: Tartışma olarak algılanmasın sadece eleştiri, cevap, eleştiri şeklinde bilgi alışverişinde bulunuyoruz.

Hedef haline geldiğiniz yok. Sadece söylemlerinizi üstü kapalı yapmayın. Açıklayın herkes bilsin. Neyi yapmışız , neyi yapmamışız diye. Lafı söyleyip susmak çok kolay bir davranıştır.

Evet bu işi gönüllü yapıyorum.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum ben konu açmıştım orada söylemiştim ama sanırım silinmiş hatta pmnde hala duruyor;

"Neden forumu canlandırmak için hiç birşey yapılmıyor ? "

Yukarıda başlığı belirtilen konunuz silinmiştir. Lütfen bu tür konular açmayınız..

IYINET Webmaster forumları değişim süreci içindedir. Bu süreç içinde bu tür konulara yer vermeyi düşünmemekteyiz.

Bu uyarımı dikkate almanızı tavsiye ediyor , iyi günler diliyorum.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dostum ben konu açmıştım orada söylemiştim ama sanırım silinmiş hatta pmnde hala duruyor;

"Neden forumu canlandırmak için hiç birşey yapılmıyor ? "

Yukarıda başlığı belirtilen konunuz silinmiştir. Lütfen bu tür konular açmayınız..

IYINET Webmaster forumları değişim süreci içindedir. Bu süreç içinde bu tür konulara yer vermeyi düşünmemekteyiz.

Bu uyarımı dikkate almanızı tavsiye ediyor , iyi günler diliyorum.

Günde ortalama kaç mesaj yazılıyor forumda ? ve genelde mesaj yazanlar hep aynı kişiler toplasak 20 yi geçmez aktif üye sayısı. Neden iyinet yönetimi bu konuda birşeyler yapmıyor ? İyinet artık sadece gelire bakıyor gibi görünüyor. Sürekli üst kısımda 5 li yere reklam alınıyor o kadar. Forumda bir etkinlik, yarışma, kampanya vs. gibi birşey yapılmıyor.

Bakınız yukarıda silinmiş mesajınıza yer veriyorum. Görüyoruz ki bu mesajınızdada serzeniştesiniz ama yapılcak somut tek şey bile söylemiyorsunuz.

Kampanya , yarışma demekten ziyade. Kampanya yapılmasını istiyorsanız veya yarışma bunları detaylarıyla bize iletiniz.

Durduk yere konu açıp , Forum istatistiklerini isteyip , kişilerin aktif sürelerini analiz etmeden yazarak forumu eleştirme hakkınız yok. Bu kadar basit eleştirilere kapalıyız. Mesajınız bu yüzden silinmiştir.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ben iyineti kurtarmak için konuyu açtım ama herkes birbirine girdi :x
Sanırım eskiden burda çok şey olmuş ama bizim gibi yeni üyeler bu olayları bilmiyor bu yüzden eski yöneticilerin hepsinin değişmesi lazım diye düşünüyorum ve madem eski üyeler bir kenare çekilip olup biteni izliyor onlar izlemeye devam etsin yeni yöneticilerle yeni üyeler forumda bilgilerini paylaşsın. Böyle bir konu ne zaman açılsa eskiler kavga etmiş eskiler para kazanmış eskiler bilmem ne yapmış eskiden şöyleydi eskiden böyledi eskiler şunu yapmış eskiden forum böyleymiş deniyor. Zaten adı üstünde ESKİLER demekki forumdan alacağını almış vereceğini vermiş bu insanlar. Forumun yedeğini alıp bence yeni üyelere versinler forumu 4-5 kişiyi admin yapsınlar onlar uğraşsınlar forumla 1-2 kişiyle olcak iş değil yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5