İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Durum Begendirme Uygulaması Kurulumu Yapılır.

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Kod:
İyi günler.

Sizin paylaştıgınız dosylar üzerinde cok değişiklik yaptık.

Tamam Haklısınız moderatörlere bildiriniz bsy diyemem ama bizim eklediigmiz şeyler için stn. ws de cok kişiye sorun elimden geldiginde kurulumunu yaptım satn ücretsiz şeklde

teamdan baglanıp bizzat yaptım.

fakat durum şu bizimde ekledigimiz bir cok şey var 2 farklı sunucu üzerinden calıştırmaya calışıyoruz kasma problemini aza indirmek için

kişiler belli bir kullanımdan sonra diğer sunucuya yönlendiriliyo dha sonra tekrar devamlı baglantılı şekilde çalıştırmaya calışıyoruz.

Tekrar kusura bakmayın kaldırdım şimdiden

ben bu yönden farklı bir iş yaptıgımı sanıp koydum
 özür dilerim 

iyi günler

08hopa08

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse bizim dağıtığımız uygulama üstünden Ücret kazanamaz . wsde ücretsiz şekilde dağıttık videolu anlatımınıda yaptık yapamıyan arkadaş olursada Ücretsiz biz kuruyoruz Konuyu rebort ediyorum

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Kimse bizim dağıtığımız uygulama üstünden Ücret kazanamaz . wsde ücretsiz şekilde dağıttık videolu anlatımınıda yaptık yapamıyan arkadaş olursada Ücretsiz biz kuruyoruz Konuyu rebort ediyorum

ilk mesaja acıklayıp kaldırdım

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
eet arakdaslar dagıtmıs anlatımıyla .

calimerra

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
değerli arkadaşlar ben denedim ama olmadı beğenme sayısı yine aynıydı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5