İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Durum beğendirmek artık ücretsiz...

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Merhaba arkadaşlar.

Son dönemde ortaya çıkan durum beğendirme konuları ve istenilen absürt ücretler sanıyorum hiçbirinizin gözünden kaçmamıştır.

Ve fakat artık herhangi bir ücret ödemeksizin, dilediğinizce durumlarınızın beğenilmesini sağlayabileceksiniz.

Domainin barındığı makinadaki request time'dan kaynaklı olarak binlerce beğeni yollamanız en azından şu an için mümkün olmasa bile, problemsiz şekilde çalışmaktadır.

Uygulama havuz şeklinde çalışmaktadır. Uygulamaya dahil olan tüm kullanıcılar biribirilerinin durumlarını beğenir kısaca.

Nasıl ki siz durumunuzun beğenilmesi için link verip başlat dediğinizde diğer kullanıcılar sizin durumunuzu beğeniyorsa; aynı şekilde bir başka kullanıcının talebiyle sizde farklı durumları beğenirsiniz. Bilginize...

Durum beğendirme Uygulaması

Beğeni sayınızı maksimum 150 yaparsanız daha sağlıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlarsınız... Ki zaten her kullanıcının günlük 500 beğeni hakkı mevcuttur.

Beğenilerim artmıyor diyenler lütfen önce okuyun;

1. Gizlilik ayarlarından durumunuzu herkese açık konumuna getirin.
-Eğer herkese açık seçeneği yoksa 18 yaşından küçük olduğunuz içindir ve bunu kullanamazsınız.

2. Profilinize girdikten sonra sol tarafdaki aboneliği herkese açık konuma getirin.

3. Yazdığınız durum mesajının yanında "x dakika önce" gibi bir ibare göreceksiniz ona sağ mause ile tıklayıp bağlantıyı kopyalayın.

4. Kopyaladığınız bağlantı durum linkinizdir bunu uygulamadaki link bölümüne ekleyin.

5. Zaman tünelinde bağlantı profil adınınızın altında "x dakika önce" yazısınındadir.

Hayırlı olmasını dilerim.
Anıl...

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gayet Güzel calışıyor

Ekleme : En az 300 Begenili profiller olcakdır artık.Hadi Herkes Yaşadı :D

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bir aksilik çıkmazsa yakında farklı uygulamaları da ücretsiz sunmayı veya bu uygulamayı geliştirilebileceği son seviyeye getirmeyi planlıyoruz. :)

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdi eleman benim durumu begenince noluyo :D

Öncelikle;

@Katılsana teşekkürler böyle bir sistemi iyinet forumlarıyla ücretsiz olarak paylaştığın için.

@mustix68

dostum senin işini görmeyebilir ancak başka insanlar bunlardan para kazanıyor ticaret yapıyor bilgin var mı bilmiyorum :)

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu program sayfa beyendirmek için çalışmazmı ki facebooku sayfamızın adıyla kullanıp denesek olmamı :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.
Bu çıktı sorun nedir :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5