İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dusecek domainlerin takip hizmeti.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Domainlerin takibi ile ugrasan webmaster arkadaslarin islerini kolaylastiracagini dusundugum bir hizmeti yakinda hizmete acmayi planladigim bir sitenin beta calismalarindan biri olarak devreye aliyorum. Belirtilen gune ait suresi dolmusve kaydi silinecek domainlerin listesini top100.gen.tr'in servisi olarak takip edebileceksiniz.

top100.gen.tr/servisler/alanadi/YILAYGUN.html (ör: www.top100.gen.tr/servisler/alanadi/20061027.html ) seklinde yazarak o gune ait dusen domainlerin listesine ulasabilirsiniz. 27 Ekimden itibaren tutuldugu icin onceki gunleri vermeyecektir.

Ornek olarak bugun dusecek domainlerin listesi icin,
http://www.top100.gen.tr/servisler/alanadi/20061029.html

Tarihten bagimsiz, bulundugunuz gune ait listesi gormek icin,
http://www.top100.gen.tr/servisler/alanadi/bugun.html

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süper bişey böyle bişey arıyordum bende kaç gündür teşekkürler.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
takdir ediyrmda simsek.net var mesela whois tıkladım 29 unda düşcek alan adları listesine yani yarın alan adına düşcekmiş ama whois cekince öyle demiyor :) aşağıdaki gibi diyor...

Record last updated on 07-Jun-2006.
Record expires on 07-Jun-2007.
Record created on 07-Jun-2006.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
süper bişey böyle bişey arıyordum bende kaç gündür teşekkürler.
güzel çalışma. başarılar.
Tesekkurler, Isinize yaradiysa problem yok:)
takdir ediyrmda simsek.net var mesela whois tıkladım 29 unda düşcek alan adları listesine yani yarın alan adına düşcekmiş ama whois cekince öyle demiyor :) aşağıdaki gibi diyor...

Record last updated on 07-Jun-2006.
Record expires on 07-Jun-2007.
Record created on 07-Jun-2006.

Rastgele sectim 372x.com;
http://whois.domaintools.com/372x.com

372x.com'da 27 ekim listesinde. Sorun yok. O kadar domainde bir kac tane yanilma payi verebiliriz diye dusunuyorum :) 27'sinde dusmus ve kaydedilmis.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:D ehauheuha desene o kadar alan adının içinden 1 tane seçtik oda :p neyse zaten yukardan altın yagsa bnm başıma bakır düşer :)

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir hizmet . Merak ettiğim expireddomains.com gibi listelerden mi oluşturuyorsun bunu yoksa farklı bir yöntem mi ?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok güzel
bir de script yazıp pR lerini filan gösterebilirseniz çok süper olur
neyse buna da şükür :)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR gösterme hizmeti ücretli üyelere geçerli arkadaşlar :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok güzel
bir de script yazıp pR lerini filan gösterebilirseniz çok süper olur
neyse buna da şükür :)

evet pr de gösterirse şahane olur.
başarılar

PR gösterme hizmeti ücretli üyelere geçerli arkadaşlar :)

ücetlü üyelik ne kadar ki ?
Uyelik ucreti gibi birsey soz konusu degil arkadaslar. Ilk mesajimda belirttigim gibi tamamen beta bir hizmet. Ilk yorumlarin akabinde oneriler istemek icin bir mesaj yazacaktim, fakat oneriler geldi. Cok tesekkur ederim. top100.gen.tr ile verilmesi dusunulen servisler es zamanli olarak gelistiriliyor. Pr gosterimi ve bazi ek ozelikler sistemin devreye girmesiyle hizmete sunulacak insallah. Bu konuyla alakali onerisi olan diger arkadaslardan da fikirlerini yazmalarini rica ediyorum.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dosya uzantisi tarih formatiyla olmasindan oturu sorun yasandigini iletildigi icin, icinde bulundugumuz gunun listesi bugun.html dosyasinda sunulmaya baslanmistir.
http://www.top100.gen.tr/servisler/alanadi/bugun.html

Not: Msn'den ve bu baslik altindan sunulan oneriler isiginda top100.gen.tr acilmadan bu domain hizmeti, alexa,pr ve indexli sayfa eklentileri ile devreye girecektir. Degerli fikirlerini esirgemeyen tum arkadaslarima icten tesekkurlerimi sunarim.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum bu sıstem bırcok yerde var acaba bı motor yapsan otomatık ornek dun dusunlerı o motor otomatık olarak tarasa ve sende bunları burada yayınlasan cok daha super olur dıye dusunuyorum farklı bır sıstem olur ozaman ve global olur ayrıca

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harika bie sisitem.ama hangisine bakıyorsam alınmış oluyor.acaba backorder yaparak mı alabiliriz?bide keşke düşmüş de alınmamışları gösterse:D

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Domain sizin icin cok onemliyse yada jenerikse backorder kacinilmazdir.Dusecek domain listesini takip ettiginizde bazen 3 harfli com'larin dustugune bile sahit olursunuz. Dusmesi demek kimsenin almayacagi anlamina gelmiyor. Backorder icinde Snapnames'i kullanabilirsiniz. Umarim cok guzel domainleri yakalarsiniz:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5