İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düşen domainleri, Düşmekde olan domainleri nasıl öğrenebiliriz?

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Düşen domainleri, Düşmekde olan domainleri nasıl öğrenebiliriz?
bir program var mı ? Millet 3 karakterli domainleri nasıl buluyor hepsini deneme yanılma yontemi ile sorgulamıyorlar herhalde bir kolaylığı olması gerek. Program yada herhangi bir site varsa burda bizimle paylaşırsanız sevirim. Yok ben paylaşmam sizin ekmeğinize yağ sürmem alırım domainleri burda birkac katına satarım diyorsanız siz bilirsiniz. :confused:

nuysaler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en kullanışlı sitelerden biri bana göre http://www.snapcheck.com/ işine yarar ama normal olarak düşmelerini bekleme pek bişi alamazsın :) backorder yaparsan güzel şeyler alabilirsin.

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saol başka bilen varsa ve bizimle paylaşırsa sevinirim.

G

Geveze.at

Misafir
Php biliyorsan bir script yazarsin olur biter
Yada java ile bir backorder programi yazdin mi digerlerine para vermene gerek yok

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle birsey bilsem zaten böyle başlık acmam :p

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saol hocamda merakdan soruyorum ordaki 3 karakterli domanileri tektek olusturmuyorsunuz herhalde nasıl yapıyorsunuz. Bu bir sırsa misal a3b.net gibi yerine ac1.net yada 1ac.net ve varsa cok uzantılarını yazsanız en tutulanlar bence tek farf bir sayılar guzel olabilir c1c.net cc1.com yada cok bunlardan bulursanız ve yayınlarsanız sevinirim.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hocam o sitenin sahibi ben diilim sahibine sormak lazım nasıl buldugunu ama bi topicte gunde 3-4 saat ugrasıyorum demisti sanırm
Devamını sen dusun:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5