İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DUYARLI OL TÜRK EVLADI KARŞINDAKİ PKK

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Şehitler İle İlgili Paylaşımında Şehitlere Söven Bu Kişiyi Şikayet Ediyoruz!!

Profil Linki:http://www.facebook.com/profile.php?id=714804452

Kanıt:http://www.facebook.com/En.GuzeeL.SozLer/posts/10150285868430688

Yorumunu Silmiş

Ama profilinin fotosunu cekdim

dbl2sh.jpg

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben devlet yerinde olsam facebook'a bu tür şeyler engellenmessen ben seni engellerim derim. Yani en azından şikayetler değerlendirilip böyle şeyler engellenmeli

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bakıyor mu facebook yönetimi bunlara merak ediyorum. türkiye'de kaç çalışanı var kaç üyesi var ?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ben devlet yerinde olsam facebook'a bu tür şeyler engellenmessen ben seni engellerim derim. Yani en azından şikayetler değerlendirilip böyle şeyler engellenmeli

Youtube'a aynı şey denildi hatta uygulandı ama yinede bi sonuç alınamadı ki. Ayrıca ben dahil 2 milyon kişi kapalı youtube'u ziyaret ettik. Birde facebook'u düşünün. Youtube gibi bir site kapalı olmasına rağmen hitlerini katlıyorsa TR'den facebook ne yapar bilemiycem.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaş bunun bir çözümü var devlet bünyesinde özel bir ekip oluşturucaksın bulucaksın bu adamları nerde oturur yaşar sonrada gidip yakalıycaksın 1-2 sini alsınlar içeriye bakıyım daha kalıyor mu böyle şereften yoksun insanlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5