İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duyuru: Forumumuzda Yenileme Çalışmaları

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
şunu da ekleyeyim, göremediğimiz konuları kategorileri orda olmamalı, boş boş bakıyoruz

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
profilde son mesajlar kısmında konu sahibi yerine yada yanına son mesaj atan veya bizden sonra mesaj atan olmuşmu görmek isteriz.

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Wallpaper bölümü olsa nasıl olur? :yeho

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Geri dönüşüm kutusu gereksiz ve bir o kadarda database şişiriyor.

Asıl temizlik Kategorinin kaldırılması ile olacaktır .

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
http://forum.iyinet.com/sosyal-aglar/
bu bölümde de ticaret konuları var, ayrıştırma yapılmalı

yapıldı

-iyinet daha sosyal bir alan olmalı, nasıl olacağını bilmiyorum. sayenizde olacak

-illegal konu açan kişiler banlanıyor, konusu kilitleniyor ama konu içeriği orada kalıyor, banlanan kişi ise amacına ulaşıyor, silinebilir doğrudur

-kurallar tekrar gözden geçirilmeli
http://forum.iyinet.com/yeni-site-tanitimlari/135271-site-tanitimi-yeni-kural.html
forumdaki üyeliğini silen birisinin kuralları öğretmesi saçma, trgynin kuralları silinip tekrar yazılmalı halledildi

-yeni üyelere inisiyatif sağlanmalı, adam üye oluyor ama üye olduğuna pişman oluyor, 50 mesaj sıkıntısı çekiyorlar, konusuna bakılana kadar iş işten geçmiş olabilir, belki de web sitesi ile ilgili acil öğrenmesi gereken bişeyler vardır çok spam geliyor başka türlü baş edemiyoruz

-profil yorumlarında link kullanamıyoruz, bunu neden uyguluyorsunuz? halledildi
-daha dinamik bir yönetim istiyorum(z), 1 gün var 5 gün yok olan kişiler görüyorum statik olmasın o :)

-forumda alınan profil yorumu bildirisi yazısı devrik cümle. onu not aldım

profilde son mesajlar kısmında konu sahibi yerine yada yanına son mesaj atan veya bizden sonra mesaj atan olmuşmu görmek isteriz.

bu konuya henüz çözüm bulamadım

Wallpaper bölümü olsa nasıl olur? :yeho

walpaper diye arama yaptığımda çok fazla sonuç çıkmıyor, ayrı bir bölüm açılma ihtiyacı yok gibi geldi

Geri dönüşüm kutusu gereksiz ve bir o kadarda database şişiriyor.

Asıl temizlik Kategorinin kaldırılması ile olacaktır .

Bu kadar fazla url kaybetmeyi şu anda SEO açısından göze alamıyorum.

Teşekkürler. Başka tavsiyesi olan?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bilgisayar ve internet tarihine damga vurmuş kişilerin hayatının, başarılarının, azimlerinin anlatıldığı bir bölüm açılabilir.Örnek: Steve Jobs, Richard Stallman, Bill Gates...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bilgisayar ve internet tarihine damga vurmuş kişilerin hayatının, başarılarının, azimlerinin anlatıldığı bir bölüm açılabilir.Örnek: Steve Jobs, Richard Stallman, Bill Gates...

Evet bu güzel. iyinet arşiv bölümünde bir kategori açabiliriz. ismi ne olabilir sence? internet ünlüleri gibi birşey mi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sen hariç, tek sen yoksun yönetim olarak

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Evet bu güzel. iyinet arşiv bölümünde bir kategori açabiliriz. ismi ne olabilir sence? internet ünlüleri gibi birşey mi

"Örnek alınması gereken bilim insanları" olabilir. Biraz daha düşünürsem daha iyi bir şey bulabilirim:)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Güzel olmuş cevap yaz sanki biraz çok büyük gözüküyor ama temayla renkler uyumlu olduğu için hoş olmuş.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
birazda mekanizmada çalışmalar yaparmısınız
mesela kendi mesajlarını üye taşıyabilsin, kilitleyebilsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5