İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düzenli Makale Yazabilecek Kişiler Aranıyor

Nikolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar sadece ihtiyacım olduğu için konu açtım bu ilk konum zaten fark ediyorsunuzdur.
Düzenli olarak sürekli makale yazabilecek yazarlara ihtiyacımız vardır.
En uygun teklifler tercih sebebi olacaktır.
Makalelerin konuları ve kelime sayıları değişmektedir.
Makaleler %100 özgün olarak yazılmalıdır.

İlk Makalelerinizi teslim ettiğiniz anda ödemeniz geçilmektedir.(Güven Açısından)
Ardından 15 günlük veya aylık olarak istediğiniz şekilde ödeme alabilirsiniz.

İletişim için p.m isteyin.

Makaleleri alıpta yarı yolda bırakacak, bahaneler üretecek arkadaşlar hiç yaklaşmayın !
Makaleler bünyemizde bulunan özgün içerik kontrolü programından geçmektedir.
Bu sebeple hileye başvuran arkadaşların iş akdine son verilir.

Nikolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizinde ticaret puanınız 0 size nasıl güveniceklerse bana da öyle güvenebilir. Konuyu baltalayıcı mesaj atmayın gerekli notu belirttim konumda.

İlk Makalelerinizi teslim ettiğiniz anda ödemeniz geçilmektedir.(Güven Açısından)
Ardından 15 günlük veya aylık olarak istediğiniz şekilde ödeme alabilirsiniz.

xlynia99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eren 'Nikolas' hocamdan yazdığım 8 Makalenin parası ödeme olarak aldım ve halada verdiği konular üzerinden makale yazımına devam ediyorum.Arkadaş güvenilirdir.Konuyu baltalayıcı mesajlar atmayım.

Nikolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eren 'Nikolas' hocamdan yazdığım 8 Makalenin parası ödeme olarak aldım ve halada verdiği konular üzerinden makale yazımına devam ediyorum.Arkadaş güvenilirdir.Konuyu baltalayıcı mesajlar atmayım.
İnsanların önyargıları ile hareket edince böyle cevaplar verebiliyorlar hocam. Çalışmak isteyen gelir emeğinin karşılığını alın tıkır tıkır.
Makalelerinizden memnun kaldık diğer arkadaşların da katılımlarını bekliyoruz. Saygılarımla.

MertBulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm alabilir miyim düzenli, profesyonel ve asla işini aksatmayan bir ekibe sahibim.

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Uzun süredir makale yazımı yapıyorum yoğun olarak,,

Mobilya-çocuk eğitimi-çocuk oyunları-halı yıkama-beyaz eşya-hamilelik-kadın-iç çamaşırı-giyim vs birçok konuda yazı yazıyorum

150-200 kelime : 2 tl
250-300 kelime arası: 3 tl

Birlikte çalışabilmek ümidi ile

Hoşcakalın

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Uzun süredir makale yazımı yapıyorum..

Makale yazdığım konular; mobilya,iç çamaşırı,moda, giyim,hamilelik,anne-çocuk sağlığı,beyaz eşya servisi vs...

150-200 kelime: 2 tl
250-300 kelime: 3 Tl

[email protected]

Birlikte çalışabilmek ümidi ile...

Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5