İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düzenli Makale Yazabilecek Kişiler Aranıyor

acgenceli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu güncelse pm alabilr miiym?

bu konu güncelse pm alabilr miiym?

Merhaba arkadaşlar sadece ihtiyacım olduğu için konu açtım bu ilk konum zaten fark ediyorsunuzdur.
Düzenli olarak sürekli makale yazabilecek yazarlara ihtiyacımız vardır.
En uygun teklifler tercih sebebi olacaktır.
Makalelerin konuları ve kelime sayıları değişmektedir.
Makaleler %100 özgün olarak yazılmalıdır.

İlk Makalelerinizi teslim ettiğiniz anda ödemeniz geçilmektedir.(Güven Açısından)
Ardından 15 günlük veya aylık olarak istediğiniz şekilde ödeme alabilirsiniz.

İletişim için p.m isteyin.

Makaleleri alıpta yarı yolda bırakacak, bahaneler üretecek arkadaşlar hiç yaklaşmayın !
Makaleler bünyemizde bulunan özgün içerik kontrolü programından geçmektedir.
Bu sebeple hileye başvuran arkadaşların iş akdine son verilir.

- - - -Güncellendi - - - - - -

konu güncelse pm lütfen

makmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm alabilir miyim. Kesinlikle titizlik ile yazılar yazar söylenilen saatte teslim ederim. teşekkürler.

me-ada

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba.p.m alabilirmiyim...yeni üyeyim, p.m gönderme hakkım 5 mesajı aşmadığım için henüz oluşmadı

- - - -Güncellendi - - - - - -

ben aynı zamanda ing-tur-ing çeviriler de yapıyorum..gerekli olursa ingilizce konusunda da yardımcı olurum

makmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu açtınız bari cevap verin.Bir de güven bekliyorsunuz. Daha istesenizde yazmam.

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam, şartları ayrıntılı olarak görüşelim...size sürekli özgün makaleler ve tanıtım yazıları yazabilirim. çok vaktim var.birde ödemeleri haftalık yapalım.. daha güvenilir olmaz mı ?? pm alabilirmiyim?

cileklikremam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
pm alabilirmiyim . Uzun zamandır makale yazıyorum düzenli ve toplu şekilde makale yazılır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5