İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düzenli Makale Yazacak Arkadaşlar

egemx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Seo hizmeti verdiğimiz firmalar için makale yazacak arkadaşlar aranıyor. Ödemeler makale başı veya haftalık yapılacaktır. Makale yazarken dikkat ettiklerinizi, makale başı talep ettiğiniz ücreti, haftalık kaç adet yazı yazabileceğinizi ve varsa referanslarınızı pm ile gönderiniz.

tombak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm gönderildi. geri dönüş bekleniyor.

hala geri dönüş bekleniliyor.

rasih65

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alım hala açıksa bende katılmak isterim. ben yazan kazanıyor sitesinde yazarlık yapıyorum. ücret durumu nasıl bana pm atabilirseniz bakayım. turzm ile alakalı makalelere yazdım. dönüşünüzü bekliyorum

yanar1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Makale yazmak istiyorum.300 kelimelik bir makale için 4 TL düşünüyorum.Yardımcı olurmusunuz.
İyi Çalışmalar

egemx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

İlgiliniz için teşekkür ederiz. Aktif olarak 3 arkadaş ile çalışmaya başladık. Yeni başvuracak arkadalar, pm ile veya aşağıdaki sayfadan bilgi alıp, başvurabilirler.

http://8nakliyat.com/makale-calismasi/

Sevgiler,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5