İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düzenli Olarak Makale işi ve ücreti isteyenler Baksın!

krksz41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm attim geldimi bilmiyorum gitmediyse pm atarsaniz sevinirim

RooTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok iyi bir şekilde makale yazarıyım tamamamen özgün içerikler ve imla kurallarına uygun biçimde işimi yaparım hızlı teslim garantim vardır 200 kelimelik makale + resimde eklerim 3 tl 100 kelime 1.50 tl 500 kelime 6 tl dir

mail.:[email protected]

geri dönüş bekliyorum

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
herşeyi yaz yaz ama ücrete gelince konuya girmeyi sevmeyin :) bide zamanında parayı veriyomuş ooo harika :) bi ziktirin gidin ak olayın en asli unsuru olan parayı bile zamanında vermeyi marifet sanan sömürücüler

sbestederin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, hala makale yazarı arıyor musunuz? Sizinle çalışmayı çok isterim. 8 aydır makale yazarlığı yapıyorum. %100 özgün makaleler yollayabilirim. Acil iş arıyorum.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 03:27 -->-> Daha önceki mesaj 03:26 --

bazı arkadaşlarımızın yoğunluklarından dolayı makale işlerimiz artık yarım kalabiliyor bu yüzden yeni arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.

Devamı Oku: Düzenli Olarak Makale Işi ve ücreti Isteyenler Baksın!

Merhaba, hala makale yazarı arıyor musunuz? Sizinle çalışmayı çok isterim. 8 aydır makale yazarlığı yapıyorum. %100 özgün makaleler yollayabilirim. Acil iş arıyorum. :ehule

sbestederin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı arkadaşlarımızın yoğunluklarından dolayı makale işlerimiz artık yarım kalabiliyor bu yüzden yeni arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.
Şartlar çok basit, isteyen arkadaşların e-mail adreslerine konu başlıklarını yolluyorum belirli süre içerisinde kısa makalelerinizi teslim ediyorsunuz.Hafta içerisinde ödemeniz yapılıyor.

Sürekli arkadaşlar içinde haftadan haftaya diyebiliriz.Yalnız makaleler tam anlamıyla özgün olmalı . Çünkü makaleleriniz genellikle makale siteleri tarafından alınırken bazende reklam anket sitelerine gitmekte zaten firmalara gittiğinde fiyatlarda da artışı görüyorsunuz.yani sizin fikirleriniz onlara ilham kaynağı oluyor ,o yüzden kopya yazı olduğu kendi yazılımları tarafından anlaşıldığında ve bize şikayet geldiğinde o kişiyle ücreti ödeyip bir daha iş yapmayız bunu önceden belirtelim ciddi iş yapıyoruz sonuçta hem siz hem biz ekmek yiyoruz.

ayrıca ücretler hemen alındığı için ödemeleriniz de de sıkıntı olmuyor yalnız 5 TL altı ücretleri de Havale ile yollayamıyoruz paypal yada kontör olarak ödeyebiliriz istisna durumlarda ama zaten gerek kalmıyor çoğunluk
20 -30 iş alıyor haftalık.

makaleler de genellikle sizi yormayacak konu tarzında ve kelimelerde 200-300 değişiyor ancak anket firmaları bazen 500 800 arası kelime de isteyebiliyor tabi bunların ücreti de artıyor.

isteyen arkadaşlar pm olarak e-maillerini atsınlar onlara gerekli şartları ve konu başlıklarını yollarım.sadece belli bir süre yada sayılı makale işi isteyenlerde pm atabilir ne kadar çok makale olursa o kadar iyi.şunu da belirteyim bazı arkadaşlar makale başına çok fazla fiyat biçiyorlar yeterli bulmuyorlar bu konulara pek girmek istemediğimi de belirteyim çünkü sürekli ve düzenli olarak istediği kadar iş alabiliyor + ücreti zamanında ödeniyor !

Devamı Oku: Düzenli Olarak Makale Işi ve ücreti Isteyenler Baksın!

Acil işe ihtiyacım var. 8 aydır bu işi yapıyorum. size mesaj gönderdim.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

size mesaj gönderilmiyor.
BEN İŞLE İLGİLENİYORUM E-MAİL İLE İLETİŞİM KURABİLİR MİYİZ?
[email protected]

LaTRod

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, 100 kelimesi 1 tl ve katları olacak şekilde ücretlendirme yapıyorsanız; ben de sizinle çalışmak isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5