İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

düzenli olarak makale yazmak isteyenler bakabilirler

alikonak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba düzenli olarak makale yazdıracağım arkadaşlar arıyorum. konular her yerden gelebilir. 150 kelime 1 tl ayrıntılı bilgi için pm atın

Ek : arkadaşlar elimden geldiğince hemen herkese dönüş yapıyorum. Ancak işi alan bazı arkadaşlara güveniyoruz sonra teslim etmiyor. İşi aldıktan sonra mesaj falan gelmiyor. Lütfen çalışmak istediğinizden emin değilseniz bizi uğraştırmayın ve burada gerçekten çalışmak isteyen arkadaşların da önünü tıkamayın. İyi günler...

alikonak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar herkese pm atmaya çalışıyorum ancak geri dönüşler olmuyor bazen. Kolay gelsin hayırlı ramazanlar

ozqur17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba düzenli olarak makale yazdıracağım arkadaşlar arıyorum. konular her yerden gelebilir. 150 kelime 1 tl ayrıntılı bilgi için pm atın

100 kelimesi 1 TL'den kabul ediyorsanız skype adresim : seomakaleyazimi

Ucuza Kaliteli İçerik Yazmıyorum. Ucuz Makaleleri de Tavsiye Etmem. Kaliteli ve Özgün Makaleler İçin Ekleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5