İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

düzenli olarak yazarlık yapacak makale yazarları aranamktadır.

rasih65

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maka yazarlığı

sürekli olarak yazarlık yapacak ve hiç bir şekilde aksaklık yapmayacak profesyonel makale yazarları aranmaktadır. En uygun fiyatı veren ve özgün yazan arkadaşla anlaşılacaktır. iletişim için pm atınız

100 kelimeye 1 tl olarak yazıyorum. sizin fiyatınız ne kadar ve hangi konularda makale yazılacak. bana [email protected] hesabından ulaşabilirsiniz.

writer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizin fiyatlarınız nedir acaba. öğrenebilirsem yardımcı olabilirim.

fulltimeonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba açık söylemek gerekirse başkasına tanıtım yazısı yada makale işlerini arkadaşlarımın web siteleri dışında ücret karşılığında böyle bir iş yapmış değilim.Fakat çok fazla kitap okuyan biriyim ve üniversite öğrencisiyim isterseniz size bir örnek olması açısından bana söylediğiniz herhangi bir konuda size yazım tarzımı diyelim tanıtabilirim.

Ücret konusun dan 100 kelime 1tl sanırım uygundur.Dönüş yapıcak olursanız buradan yahut [email protected] e-mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Mrkurt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düzenli olarak makale yabilirim 100 kelime aynı şekilde 1 Tl olarak ? PM atarak dönermisiniz bana

Pm atıldı Bekleniyor...

I

iyinetmakaleci

Misafir
sürekli çalışabilecek yazar alımı devam etmektedir.

Mrkurt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makalelerin ücretleri tahsil edilmiyor.yazım hatası bahanesi ile ''sizinle çalışmak istemiyorum'' ortada bırakılıyor.Emeğin karşılığı istenilince 3ün 5in lafı yapılıyor yazar aç gözlü oluyor.

By_LawLeSs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgilendirme yaparmısınız lütfen Skype adresi varsa daha detaylı gorusulebılır seo anahtar uyumlu ozgun içerikli makaleler yazıyoruz

rasih65

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben yazdığım makalelerin tahsilini yapamadım. bilginize

By_LawLeSs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makale yazarı olabılırım detayları alabılırmıyım skype adresınız varsa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5