İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düzgün, hızlı, detaycı, bedava sayaç ?

E

ediz

Misafir
extrem tracking ve netstad basicin servislerini kullandım...

sanırım extreme tracking
detay yönünden daha iyi fakat anlık güncellemiyor.
bu gün saat akşam 20:00 de total i 5.000 gösteriyor, ertesi gün ise 7.000 gibi tam güncelleme ertesi gün oluyor
(zaman ayarlarını doğru yaptıgıma da eminim)

netstad basic ise
tuhaf bir şekilde extreme tracking e göre daha fazla sayıyor,
anında güncellemiyor, detayı pek iyi değil.

Peki siz Hangi sayaç servisini kullanıyorsunuz ?

M

mavidusler

Misafir
Ben extreme tracking kullanıyorum ama Sitemeter da tavsiye edebilirim. http://www.sitemeter.com
Ancak formu dikkatli doldurun da son anda yine ücretli bölüme atlamayın. Sitenize reklamsız txt sayaç veya küçük bir banner koyma seçeneği var. Günlük, haftalık, aylık, yıllık grafiği var.

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bunlarla ugrasmak yerine genelde cogu hosting firmasının sagladıgı (kendiniz de kurabilirsiniz) awstats ı kullanın gayet tatminkar.

veya milyon tane detaylı istatistik scripti var hotscripts vb. sitelerde arastırın derim.

benim tavsiyem cnstats, ucretli ama cok iyi, php ile yazılmıs, her dosyanınıza cnstats'in harici bir dosyasını include ediyosunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5