İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dvd rom sorun

wizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar dvd im okuma yapıyor fakat cd yazıp dvd yazmıyor acer aspire 5100 kullanıyorum. Yardımcı olurmusunuz.

Makif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
miyadı dolmus olabilir arkadasım, sana yardımcı olmak ısterım ama görmeden bişey yapamam, tavsiyem yakınındakı bi bilg. götur

wizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bil yeni almıştım ama miyadı gelmeden dolmuş genelde bu tür şeyler hep beni buluyor

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanıcı hatası yok anladığım kadarıyla, ürün değişimi iste.

Cod3rwish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DVD Rom Genelde DVD Cdsi Yazmaz Dvd Cdleri Olur Ama CD-RW CDlerde Yazim yapabilirsin.

wizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dvd mi değiştirdiler:) olmadı bu sefer pc yi yolladım hayırlısı inş subut tutar yoksa işim var o bilgisayarla

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
dvd-rom mu comco mu dvd-rw mi dikkat et. romlar okur combolar dvd ve cd okur sadece cd yazar. dvd-rw hem dvd hem cd yazar ama laptop olduguna göre dvd-rwsiz yok zaten : ) bekle bakalım.

wizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun firmwarenin güncellenmesinden kaynaklanmış garanti öyle dedi geldi iki gün çalıştı tekrar aynı hatayı verdi sürücü kayboldu firmware sini nerden güncelleme yaparım virüs bulaşmasından kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm tekrardan format atabilmem içinde harici sürücü lazım onu bulmak mesele:) bu note bookla sorunum bitmeyecek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5