İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-dergi sayı 2 için çalışmalar.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Merhaba arkadaşlar,
Söz verdiğimiz gibi iyinet dergisinin devam etmesini sağlamak için 2. dergi hazırlıklarına başlama kararı almış bulunuyoruz.
Daha önce dergi için yazı gönderenlerde var ise tekrar iletirlerse sevinirim.

Grafik konusunda veya içerik olarak katkı sağlamak isteyen arkadaşlar ulaşırlarsa sevinirim.

Derginin nasıl olması konusundada kararsız kalmış bulunuyorum.
Pdf olarak mı?
1. dergi gibi mi?

Nasıl ulaşırım?
Pm ile yazılarınızı göndermeniz yeterlidir.

Sayfa sayısı olarakda geniş bir dergi olmasını planlıyoruz. Her türlü öneriye açığız.

Katkılarınızı bekliyorum...
Teşekkürler,

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
1. dergi çok küçüktü okunmuyordu sorun bu onun dışında herşey güzeldi :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
1. dergi çok küçüktü okunmuyordu sorun bu onun dışında herşey güzeldi

Evet, birinci dergi gibi mi derken kasteddiğim oydu. Script olarak o tarz birşey mi olsun yoksa pdf olarak mı sunalım?
O scriptin free sürümü olduğu için pek özelliği yoktu, aynı scriptin php pro page plip olanı gayet iyi özelliklere sahip ki belli bir ücret talep ediyorlar.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
pdf olsun o zaman ne yapalım :) photoshop ile sayfaları tek tek ayarlarsınız :) profesyonel birşey olur :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Sadece webmaster yazılarımı yoksa değişik yazılar da olur mu?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Grafik konusunda yardımım dokunabilir :) Lazım olursa ben hep burdayım.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Birşey lazım olduğunda elbette yaparım ama birilerinin çok iyi birşey beklemesi beni huzursuz ediyor. Güzel şeyler çıkarabilir ortaya, ama çıkarmayabilirim de ? Beklentileri düşük tutup daha fazla sevinmek daha iyi bence :msp_biggrin::harika:

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bence pdf yapın, apple pad ve tel kullananlar içinde sorun teşkil etmemiş olur. Hem isteyen teline alır istediği yerde okur vs.vs.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Birşey lazım olduğunda elbette yaparım ama birilerinin çok iyi birşey beklemesi beni huzursuz ediyor. Güzel şeyler çıkarabilir ortaya, ama çıkarmayabilirim de ? Beklentileri düşük tutup daha fazla sevinmek daha iyi bence
Evet.
Bence pdf yapın, apple pad ve tel kullananlar içinde sorun teşkil etmemiş olur. Hem isteyen teline alır istediği yerde okur vs.vs.

Hocam, bazıları pdf diyor bazıları dergi şeklinde olsun diyor ama bende pdf diye düşünüyorum çünkü her ortamda okuması daha rahat. Zaman içinde şekillenecektir bu durumda.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Pdf Olması Daha İyi Olur.Okunması Daha Rahat

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5