İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Dergi Sayı 2 için makaleler ve yazarlar hakkında.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
E-dergi sayı 2 için gönderilecek makale kategorileri:
PHP Öğreniyorum (Başlangıç dersi) - 2 sayfa
Site İncelemesi - 2 Sayfa(Bunu şu zamana kadar incelediğimiz siteler arasından seçeceğim)
İyinetten seçilmiş 1 tane ders konusu - 2 sayfa(Bunun için pm atabilirsiniz şu konu olabilir diye)
Hosting firmaları ve fırsatları hakkında bilgiler - 2 sayfa.

Bu kategorilerde ve başka kategorilerde yetenekli olan arkadaşlar bu konu altında belirtsin lütfen.

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Hosting (Sunucu ve Yönetimi, Alan Adı ve Barındırma vs.) ve Apple (iPhone, iPad, iPod, Mac v.s.) konuları zaten bende olduğunu zannediyorum hocam doğru mu :)

"Hosting firmaları ve fırsatları hakkında bilgiler" i ben aldım :)

Lansewebtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
PHP derslerini şimdiye kadar ki hazırlardan mı seçiceksiniz yoksa yeni mi hazırlayıp yollayacaz bi de görsel hakkı var mı ders in için de, ne boyutlar da falan. bi de vizyon konusunu açığa kavuşturmanız lazım. direk PHP anlatmicaz heralde ? yani kodları falan anlatırız da şuan piyasadaki dergilerdeki gibi teorik olarak anlatılsa daha iyi olur düşüncesindeyim.

Konu hakkında da : mesela desktop PHP anlatılarak bomba gibi bi giriş yapılabilir.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Kod yollanmayacak tabii ki. Kod geçmeyecek içinde, görsel hakkınız var. Siz görseli yollayın ben düzenlerim boyutuna göre. PHP'nin web dünyasındaki yeri, PHP'nin tam olarak ne işe yaradığı özgün ve güzel bi dille anlatılacak.

Anlatabilirsen eğer desktop php çok güzel olur.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
2. sayıya girebilirmiyim ? Firmaları inceleyip yorumlar yapacağım.Ve her sayı TÜRKİYENİN EN HESAPLISI ' nı seçeceğim.Hosting - sunucu vs. yani bilişim alanında.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
O zaman @bilteksis - Hocam sen Macbook'u araştır biraz bilgilendir bizi.
@ata350 - Sende bizi Hosting konusunda bilgilendir. En hesaplı, fiyatına göre kalitelisi, müşteri görüşleri, varsa o firma hakkında şikayetler falan..

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
İyinetten seçilmiş 1 tane ders konusu - 2 sayfa(Bunun için pm atabilirsiniz şu konu olabilir diye)

Bu bir şeyin kurulumu özellikleri faydaları gibimi ?

Ekleme:
Site İncelemesi - 2 Sayfa(Bunu şu zamana kadar incelediğimiz siteler arasından seçeceğim)

Dikkatimi çekti..
Mesela bunda twitter,facebook,google+,netlog,friendfeed gibi siteleri karşılaştırsak incelesek çok güzel olur.

Lansewebtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam derginin alt bilgi ve üst bilgi şablonları hazır mı !? yani o konuya bişe düşündünüz mü !?

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
O zaman @bilteksis - Hocam sen Macbook'u araştır biraz bilgilendir bizi.
@ata350 - Sende bizi Hosting konusunda bilgilendir. En hesaplı, fiyatına göre kalitelisi, müşteri görüşleri, varsa o firma hakkında şikayetler falan..

hosting ve macbook icin makale hazırlamaya başladım :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

Eğer site incelemesinde Promosyon Gazetesi'ni seçerseniz, aşağıdaki bilgileride ekleyebilirsiniz Sayın Yöneticim:

ONLİNE BASINDA PROMOSYON GAZETESİi:

Gazete Promosyonlarını Bu Siteden Takip Edin (SKY TÜRK)
http://www.skyturk.net/haber/bugun-hangi-gazete-ne-verdi-medya-2674.html

Gazete Promosyonlarını Takip Etmek İstermisiniz? (TÜRK WEB GİRİŞİMLERİ)
http://www.turkwebgirisimleri.com/78-gazete-promosyonlarini-takip-etmek-istermisiniz.html

(EKŞİ SÖZLÜK)te Promosyon Gazetesi
http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=promosyon+gazetesi
http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=müzik efsaneleri dvd seti

Saygılar

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bir telefon var aklımda türkiyede satılmıyor ama aldığımda İyinet için videolu bir tanıtım düşünüyorum. Derginin yanında cd niyetine basarız. bu arada bende yeni yazıya başladım. 2.sayı herkese hayırlı olsun.

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
son gün ne zaman Lanet yoğunluktan tamamlayamadım makaleyi :S Yoğunluktan iyinete de pek uğrayamadım :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5