İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

e-Dergi Tasarımcısı Aranıyor

emotionalman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Türkiye'nin ilk sanal basketbol dergisi 3SAYI'nın genel sorumlusuyum. Tasarımda bizlere yardımcı olacak arkadaslar arıyoruz. Dergimizi pdf formatında yapıyoruz ve internetten ücretsiz olarak dağıtıyoruz.

Kendi alanında ilk olması sebebi ile proje hemen hemen tüm basketbol siteleri tarafından desteklenmektedir ve yavas yavas çok iyi bir konuma gelmektedir. İçerik olarak piyasada ki dergiler kadar mükemmel ve tüm basketbol camiası tarafında da beğenilmekte ama tasarım konusunda şikayetler almaktayız.

Bizlere Tasarım konusunda yarıdımcı olabilecek arkadaş varsa gelsin görüşelim. Derginin kendine ait sitesi var ve 10larca site tarafından destekleniyor...

Yardımcı olamak isteyen arkadaslarım varsa sadece dergi yapımı için değil kapak ve banner yapımı içinde bizlere destek olabilirler.

Şimdiden teşekkürler.

msn:[email protected]

bilgi [at]3SAYI . com

ilkayuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dombalak arkadasa katiliyorum. yardimmi is teklifimi?

emotionalman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz bu işi amatör ruhla profosyonelce yapmaya çalışıyoruz. İçerik konusunda çok başarılı olduk, tasarım konusunda da başarılı olmak istiyoruz. O yüzden bizlere yarıdımcı olacak, tasarım konusunda bizlere destek sağlaycak arkadaslar arıyoruz.

Bu işten şuan için maddi bir kazancımız bulunmamakta ama gelecek ne gösterir bakacağız...

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitede resim bu ayki sayının kapağıysa gerçekten tasarım konusunda yardıma ihtiyacınız var

isterseniz msnden detayları görüşelim

tribian et hotmail kom

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarımcının maddi bir kazancı olsaydı size bu işte profesyonel birini önerebilirdim.
Detayları pm attm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5