İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-gold almak istiyorum.

KungFuWodka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar..

$30 e-gold'a ihtiyacım var. Daha önceden , Ocak ayında '' trafficsupplier '' nickli Okan beyle sorunsuz alışverişimiz oldu. Kendisine ulaşmaya çalıştım fakat 1 haftadır online değil.

Çok acil ihtiyacım oldugu için buraya yazmak istedim. YTL olarak hesabınıza eft yapabilirim. Mebla biraz küçük ama yardımcı olabilicek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Msn : [email protected]

Msn'e eklemeden önce buraya bir not düşerseniz sevinirim.

globbiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.Sizin başlığınızı gördükten sonra yıllar önceki e-gold'uma bakasam geldi :) Hesabımda 8$ olduğunu gördüm.Eğer işinize yararsa hem benim işimi hem sizin işinizi halletmak babında alış-veriş yapabiliriz.Param e-gold'da kalmasın hiç değilse işe yarar.

KungFuWodka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olur bana uyar. Paranız boşu boşuna yanmasın. Msn'den konuşalım. $22 daha bulabilirim inşallah :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5