İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

e-gold bozan????

V

vamp2

Misafir
selamlar, 1400 egold um var bozmak istiyorum ihtiyacı olan varsa kafa kafaya verebilirim,guvenlik acısından ne yapabilirim yada nasıl olur hicbir fikrim yada tecrubem yok o yuzden izmir ici olursa yada reputlu uyeler daha iyi olur

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
vamp2' Alıntı:
selamlar, 1400 egold um var bozmak istiyorum ihtiyacı olan varsa kafa kafaya verebilirim,guvenlik acısından ne yapabilirim yada nasıl olur hicbir fikrim yada tecrubem yok o yuzden izmir ici olursa yada reputlu uyeler daha iyi olur
100 dolarını ben bozarım ama kafa kafaya olmaz yüzde 15 kesinti yaparım.

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
egold ne işe yarar ve nereden kazanılır ,

bilgi verirmisiniz?

V

vamp2

Misafir
tr.st' Alıntı:
100 dolarını ben bozarım ama kafa kafaya olmaz yüzde 15 kesinti yaparım.

arkadasım teklifin icin tesekkur ederim ama o tarz bi kesinti yerine paramı stormpay e yatırıp ordan debit cardla ceksem gene yuzde 7 i gecmez kesinti

e-gold a ihtiyacı olan arkadaslar oldugunu dusundugum icin ve acelem olmadıgından e-gold bozan varmı diye yazdım , para kazanmak isteyip e-gold satıyorum da diyebilirdim

"E-Gold hakkında: E-Gold internette para kazanmanin yayginlasmasi üzerine para biriktirme hesabi olarak kullanilmaya baslanildi yani 2 ay cek beklemiyorsunuz , Sirketler artik paranizi cok kücük bir miktarda veya Aylik , Haftalik e-gold'a yatiriyorlar... Yani en büyük avantaji aylarca cek beklemiyorsunuz bütün sirketler paranizi tek bi hesaba yatirdigi icin Ortaya büyük bir miktar cikiyor.. E-Gold ayni zamanda internette alisveristede kullanilabiliniyor.." ALINTIDIR, link vermek dogru olurmu bilmiyorum oyuzden pm atarsan bu tarz seylerle ilgili ayrıntılı bilgi veren yerli yabancı sitelerin linklerini gonderebilirim

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
vamp2' Alıntı:
arkadasım teklifin icin tesekkur ederim ama o tarz bi kesinti yerine paramı stormpay e yatırıp ordan debit cardla ceksem gene yuzde 7 i gecmez kesinti
21 aralıktan itibaren stormpaye e-gold ile deposit kalktı. aklında bulunsun.

B

blade1978

Misafir
uniclear kartı al sende vamp2 onla kartı e-gold la satın alıyorsun istediğin zaman unicleardan paranı çekebilyorsun atmlerden.
www.uniclear.com

V

vamp2

Misafir
stormpaydeki degisiklikten haberim yoktu dogruymuş, uniclear mantıklı tesekkur ederim

I

indigo24

Misafir
bana 500$ e-gold lazım...senden alabilirim fakat hemen değil...bir hafta içinde..Güven konusunda endişen olmasın, parayı önce hesabına havale yaparım sonra sen bana e-gold u gönderirsin...

V

vamp2

Misafir
indigo24' Alıntı:
bana 500$ e-gold lazım...senden alabilirim fakat hemen değil...bir hafta içinde..Güven konusunda endişen olmasın, parayı önce hesabına havale yaparım sonra sen bana e-gold u gönderirsin...

ok acelem yok 500 egold senindir

I

indigo24

Misafir
vamp2' Alıntı:
ok acelem yok 500 egold senindir

Teşekür ediyorum...Birkaç gün içinde size ulaşacağım...Size ulaşabilmem için msn adresinizi verebilirmisiniz...detayları konuşuruz ayrıca...

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende 105 dolar satın almak istiyorum msn adresini gönderirimisiniz.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlaşılan geriye 795$ kaldı :)
Transaction bilgilerini bana gönderebilirsen kalanın tümüne veya bir kısmına talip olabilirim...
-email adresi silinmiştir.-

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam..

Ben izmirden e-gold hesabıma 100 dolar yatırabilirsen... bende izmir alsancaktayım paranı eline ödeyebilirim.. 100$ için talibim yani :) 100$ ı kimseye verme bana ayır.....

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
vamp2' Alıntı:
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

pm attım

Uyariyorum, 2 kez yazmissin "wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww" seklinde yazilarin devaminda forumdan uzaklastirilirsiniz.

V

vamp2

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Uyariyorum, 2 kez yazmissin "wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww" seklinde yazilarin devaminda forumdan uzaklastirilirsiniz.

bir tane yazdım 2 tane degil , ozel mesajlarını okumayan uyeleri nasıl uyarabiliriz? "pm attım" kısa geliyor yardımcı olursanız kargasa cıkmaz

su an okuldayım e-gold transferi isteyen herkese msn imi pm attım 23 30 dan itibaren transfeleri yapmak icin uygun olucam ilgilenenlere duyurulur, ayrıca e-gold un devamı onumuzdeki haftalarda gelicek simdilik komisyon almadan vermeye devam edicem

V

vamp2

Misafir
1400 doları 2 gunde yediniz tebrik ederim , para bitmiştir arkadaşlar :)

soz verdigim arkadasların paralarını tutuyorum hala , e goldlandıkca bu topici acmaya devam edicem umarım işinize yaramıştır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5