İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-gold Hakkinda Herşey..

katamaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-Gold internet üzerinden online ödeme yapılabilen bir sanal hesap, bankadır.
Nette oku-kazan, online ol kazan veya tıkla-kazan türü hizmetlerle para kazandıran bir sürü servis var. Biliyorsunuz ki bu tür servislerin en büyük dezavantajı; hesabınızda zaten 3-5 cent olarak biriken parayı toparlayıp çek olarak alabilmeniz için aylar beklemek zorunda olmanız. Hatta kimi zaman bu tür servisler hiçbir ödeme yapmadan ortadan da kaybolmaktalar. E-Gold İşte bu noktada devreye girmekte... E-Gold ile ödeme yapan şirketler size genellikle aylık olarak ödeme yapmaktalar ve ödeme alabilmeniz için genellikle bir alt sınır belirlenmemiş durumda. Bu durumda bu ayki kazancınız ay sonunda otomatik olarak E-Gold hesabınıza aktarılmakta... Aylarca çek beklemek zorunda kalmamakta ve/veya "acaba öder mi? "endişesi duymanıza gerek kalmamakta... E-Gold hesabınızı bu noktada bir sanal kumbara olarak kullanabilecek ve ihtiyaç duyduğunuzda banka hesabınıza birikimlerinizi aktarabileceksiniz...
Daha güvenli ve hızlı bir şekilde bedava para kazanmak için hemen E-Gold hesabınızı açtırın...

O

onder

Misafir
ciddi olamazsın, ya alt üye toplamak için bizim hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğumuz konuyu niye yazıyorsun ki, daha ilk mesajında böyle yapanlara gıcık oluyorum.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-gold'daki paranızı (benim gibi bu işi yapan birisi olmadan :) ) bankaya falan aktaramazsınız.

Bence iyice fikir sahibi olunan konularda diğer üyelere bilgi vermek daha iyi olur. Nererdeyse herkesin bilgi sahibi olduğu bir konuda daha bilgisiz birisinin gelip alt üye kazanmak için hemen linklerini döşemesi ve hadi tıklayıp üye olun demesi ve üstelik bunun ikinci mesajda yapılması bence uygun değil. Biraz forumu gezip "e-gold" diye bir arama yapsaydınız daha iyi olurdu.

Saygılar...

katamaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen..

onder' Alıntı:
ciddi olamazsın, ya alt üye toplamak için bizim hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğumuz konuyu niye yazıyorsun ki, daha ilk mesajında böyle yapanlara gıcık oluyorum.

İlk başta söylemek istediğim seninde söylediğin gibi bu forumda daha yeniyim. Ve daha önce E-gold hakkında yazılanları görmedim. İkincisi alt üye toplamanın sana veya benim refferrerimle üye olana ne gibi bir zararı var?

Lütfen artık bu septik yaklaşımları ve tutumları bırakalım..

Ben var olan bir topiği dikkatsizliğim yüzünden tekrar açtığım için özür diliyorum. Ama iki arkadaşın daha beni hiç tanımadan ve bilgi seviyemi bilmeden fütursuzca ve narsistce yaklaşımınada sadece üzülüyorum.

Saygılar..

P

Parae

Misafir
boşuna kasmışsın ... bende yüzlerce e-gold alt üyesi vardı , genede bir halta yaramıyorlardı ..

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katamaran' Alıntı:
İlk başta söylemek istediğim seninde söylediğin gibi bu forumda daha yeniyim. Ve daha önce E-gold hakkında yazılanları görmedim. İkincisi alt üye toplamanın sana veya benim refferrerimle üye olana ne gibi bir zararı var?

Lütfen artık bu septik yaklaşımları ve tutumları bırakalım..

Ben var olan bir topiği dikkatsizliğim yüzünden tekrar açtığım için özür diliyorum. Ama iki arkadaşın daha beni hiç tanımadan ve bilgi seviyemi bilmeden fütursuzca ve narsistce yaklaşımınada sadece üzülüyorum.

Saygılar..

septisizmden bahsetmişsin ancak sen de diğer arkadaşları tanımadan onların yaklaşımlarına fütursuzca ve narsistce demişsin.

bence felsefe terimlerini kullanmadan önce onların yerlerine kullanabileceğin kelimeleri düşün eğer yerlerine başka kelime bulamazsan onları kullan , sonra da forumda konu açmadan forum içinde bir aratma yap.

iyi çalışmalar.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim e-gold alt üyelerimden aldığım kazanç sanırım aylık birkaç sente dek düşmekte :(
Yine de olurda birgün yüklü hesap hareketleri olursa işe yarar belki :)
Bu arada katamaran dostum bu yazdıkların benim siteden kopyala yapıştır olmuş galiba :)
Yine de para kazanma yolundaki ilk adımların hayırlı olsun bakalım :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Aforizmalar' Alıntı:
septisizmden bahsetmişsin ancak sen de diğer arkadaşları tanımadan onların yaklaşımlarına fütursuzca ve narsistce demişsin.

bence felsefe terimlerini kullanmadan önce onların yerlerine kullanabileceğin kelimeleri düşün eğer yerlerine başka kelime bulamazsan onları kullan , sonra da forumda konu açmadan forum içinde bir aratma yap.

iyi çalışmalar.

+1500 :D Aforizmalar a gitti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5