İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Gold Hesabımıza Nasıl Para Yatırıyoruz?

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-Gold hesabımıza nasıl para yatırıyoruz? Her yerini kurcaladım ama bişey anlamadım.. Bilen bir kişi yardımcı olursa sevinirim. Forumda bu konuyla ilgili yazı göremedim, benim gibi bilmeyipte bilmek isteyen başkalarıda vardır belki :)

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten ogle olsa bile sana daha pahaliya gelir forumda %3,5 komisyonla satan var zaten.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alertpay da cok yakında baslayacak %2.5 ten ama beklemen lazım olunca zaten konu buralarda gecer acele etmemek lazım :D

L

Ladywolf

Misafir
bu siteden egold alabilirsin (2% komisyon) www.icegold.com bilgileri yazip kagita çikartiyosun sonra bankadan havale yapiyosun tabi ne kdr guvenilir bilmiyoruz bu arada alertpaydan para alirsaniz hemen egolda yatirin derim emo gibi gider oda..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Ladywolf' Alıntı:
bu siteden egold alabilirsin (2% komisyon) www.icegold.com bilgileri yazip kagita çikartiyosun sonra bankadan havale yapiyosun tabi ne kdr guvenilir bilmiyoruz bu arada alertpaydan para alirsaniz hemen egolda yatirin derim emo gibi gider oda..

ice lerle başlayan hiçbirşeye güvenmeyin.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurt dışına havale yapınca, örnek %2 komisyon aldığını söylediğiniz web-sitesi; o siteye havale yapınca banka sizden extra bir transfer komisyonu alıyor. 30 dolar diye hatırlıyorum.

en iyisi benden ya da varsa daha düşük bir komisyon alan arkadaştan; e-gold satın almanız.

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5