İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-gold ödemesi

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim cashdelight ta 7$ mailingheavende 10$ ve gimmemail de de 9$ var. Sorum şu bu siteler minimum ödeme için cashdelight 5 diğerleri 6 dolar da ödeme yapılaacağını yazıyodu. ancak benim yaklaşık aralığın başından beri hesabımda bu paralar var ama hiç egold uma ödeme yapılmadı. Acaba benim yapmam gereken bi şeyler falan mı var yoksa bana inat mı ödemiyolar :) Halan hesabımda duruyo o paralar ancak ben ödeme yapılmıyo diye 1 aydan beridir hiç ilgilenmiyorum. Hakkaten ödeseler kascam kendimi alt üyefalan filan da toplıucam ama tık yok daha.. Yardımcı olursanız sevinirm...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
cashdelight minimum $35 ödeme yapıyor. diğerlerine gelince ödemeler doğru. gimmemail de redeem cash linkine tıklaman, diğerlerinde ise istatistiklerin altındaki REDEMPTION page linkine tıklaman gerekiyor. e-goldunun TL ye çevirmek istersen yardımcı olabilirim bu arada...

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok saol ama ben gene bi şeyi çözemedim .Mesela mailingheaven de REDEMPTION CENTER diye bi bölüm vardıgirdim oraya hep şeyler vardı yok 10000banner karşılığı 1 dolar yok 25000gösterim 2 dolar falan filan yani hesabıma nerden aktarcağımı bulamadım :))
bu ardatl çevime olayından da bahsedersen sevinirm çünkü o konuda hiç ama hiç ama bilgimyok yani egolduma para aktarsam bile kalcak orda :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
şu an için yapı kredi ile ödeme yapabilirim. $25 a kadar alıyorum. bir iş günü içerisinde ödemeni alırsın. eğer istiyorsan telim 05553875484 şube kodunu, adını, soyadını ve banka hesap numaranı [email protected] adresine gönderirsen sevinirim...

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok saol ama çöle bi problem var ben hala bu paraları egold hesabıma aktarabilmiş değilim :)) ben önce egold hesabıma aktarıcam bu parayı ondan sora bide yapı krediden kendime bi hesap açtırmam lazım ondan sora sana tekrar verdiğin mail adresinden yada buforumdan tekrar ulaşırım. Ama bana şu egold a para yı aktarma işini biraaz açarsan sevinirim :) geçen seferki mesajdfa yazmıştım nerde kaldığımı herşey için çok saol

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mailingheaven den parayı egold hesabıma aktarma olayını tamam yaptım ama hala egold hesabıma geçmedi para 3gün felan oldu daha ne kadar beklicem ben acaba...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5