İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

e-gold passphrase im calındı

V

vamp2

Misafir
selam , icerde cok param yoktu ama bugun okuldan gelince bi confirmation mail aldım passphraseimin degistigine dair, e-gold a hemen bi mail attım simdilik bi gelisme yok , accountlarınıza cok dikkat edin , ben otomatik olarak kendi linklerinden odeme yaptıgımız hyip sitelerinden supheleniyorum , sizinde basınıza gelebilir

C

C0mplicat3d

Misafir
Browserde görünen linklere dikkat edin .

En garantisi: Browserin alt bölümünde bulunan SSL anahtarına tıklayıp sertifikayı kontrol edin (Sarı anahtar işareti)

V

vamp2

Misafir
e-gold telefonları acılmıyor maillerede cevap yok bu aralar cok sık oluyormus bence 2. bir e-gold hesabı acın ve anaparanızı orda tutun , ayrıca sifrelerinizi girerken ekran klavyesi kullanın

V

vamp2

Misafir
sizinde basiniza gelebilir diye yaziyorum gelismeleri,

e-gold a telefonla ulastim beni tekrar cebimden ariyip gecici sifre verdiler hemen baglanıp onu degistirdim bu arada hesabimda kalan 205 dolari calmıslar para 786566 nolu e-gold hesap numarasına gitmis yuzsuz gibi memoyada web sitelerini yazmıslar www.wm-exchanger.com ama ingilizce arayuzu bulamadım , gene durumu e-gold a aktardım yapılan islemin batch numarasıni falanda verdim bakalim ne yapabilicekler, beni taniyanlar bilir acemi degilim,butun guvenlik kurallarina uydum demekki adamlar bi yerden denk getirdiler

dikkat edin

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu site onların değil parayı exchange yaptırdıkları yer . sanırım bu siteden parayı nakit e çevirmişler . ama senin parayı büyük ihtimal rus un teki almış.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu ruslar bizimlilerden de dolandrıcı :D

V

vamp2

Misafir
HeeySen' Alıntı:
Benim şifreyi de çalmaya yeltendiler buyrun...
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=21936

bu durumdan haberim var hatta zamanında fake maillerle benimde ugrasmıslıgım olmustu kız ın sifresini alıcam derken heker olup cıkmıstım neyse benimki bu sekilde alınmadı ama bilgisayarda uzun zamandır doru durst bir virus programı kullanmamıstım abuk subuk seyler cıktı artık bu ip den baglanmıyorum bile e-gold a eski p2 makinayı cıkardım kutudan kurdum :) neyse virus programıyla ilgili onerisi olan varsa alabilirim bu konularda ise yarıyan bi prog olurs aii olur

T

tahtakale

Misafir
Egold da ip pin doğrulaması var.Onu açarsanız, siteye girdiğinizde mail adresinize bir pin kodu yolluyorlar.O kodu girmeden login olamıyorsunuz.

B

blade1978

Misafir
tahtakale' Alıntı:
Egold da ip pin doğrulaması var.Onu açarsanız, siteye girdiğinizde mail adresinize bir pin kodu yolluyorlar.O kodu girmeden login olamıyorsunuz.
evet doğru söylüyorsun eger hesabına girmek istiyorsa e-maillin şifresinide kırmak zorunda kalacak :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5