İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

e-gold randomizer'la para kazanan var mi?

J

Jason

Misafir
e-gold randomizer olayina giren ya da bu tür randomizer'larla (bu dahil) para kazanan (ne civarda kazandigi da önemli tabii) var mi?

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tanesi ile çalıştım. 1 tanesi ortalardan hemen kayboldu, 5$ yatırmıştım. :(
Diğerine deneme için 1 $ yatırmıştım. o da fazla uzun sürmedi :(
Çok tavsiye etmem ama tr.st arkadaşımız e-golda oldukça ilgili. Belki onun olumlu tecrübeleri vardır... Bol şanslar... :)

J

Jason

Misafir
Ayhan çok teshekkürler yanitlarin için,
senden bashka yanit veren yok shu an ama bekliyorum diger
arkadashlardan da. ve konulari arashtiriyorum. Sag ol.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ben hiç bir zaman e-gold ları randomizer lere yatırmam çünkü titan dan fazla bir farkı yok. onun yerine ben e-goldları yatırım gruplarına verip faiz alıyorum. batma ihtimali yüksek ama kazancı ona göre daha iyi.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
şimdilik ödeme aldığım şirket tam olarak hyip sayılmaz. yakında banka olarak faaliyetlerine devam edecekler. ödemeleri böylece debit card lara alabileceğiz. araştırmalarıma göre en az 1,5 sene daha dayanacak gibi gözüküyorlar. ayrıca kuracakları bankanın yurtdışında lisans işlemleride tamamlanmış durumda.

bilmeyenler için H.Y.I.P (High Yield Investment Program/ Yüksek Kazançlı Yatırım Programı) . Yatırdığınız herhangi bir e-metal üzerine aylık %30 / %72 arası faiz aldığınız yüksek riskli servis demek. Paranızı kaybetme ihtimaliniz çok yüksek ama doğru programı bulursanız. $100 ı $50000 a çevirebilirsiniz (%72 üzerinden 1 yıllık birleşik faiz olduğu takdirde)

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st sen hangisini kullanıyorsun bana bilgi geçsene...

J

Jason

Misafir
compounded'la hakkaten uçuyor olaylar, $100'ü 50k için riske etmeye
deger görmüshümdür geçmishten günümüze ;)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
aslında 65k civarında :) yuvarlak rakam olsun istedim. risk almadan ve para kaybetmeden bir yerlere gelinemez.

Nasrettin Hoca'nın da dediği gibi;

" YA TUTARSA!"

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama konu YHIP olunca riski dağıtmakta fayda var...
Etraftaki şirketlerin hemen hepsi benzeri miktarlarda gelir getirmekteler... Bir taneye değil birkaçına birden riski dağıtmakta herzaman fayda var derim :)

Bu arada tr.st, tavsiye ettiğin şirket için sağol ama bu şirketin kendi forumu ve chat odasında bile herkes şikayet halindeydi yaw :(
10$ yatırdık ama içim karardı valla... Umarım tespitlerinde haklı çıkarsın :)

J

Jason

Misafir
compunded çok büyük risk, getirisi de yüksek tabii riskine göre,
ama ben asil olayi Ayhan'in da dile getirdigi gibi pek çok shirkete yani
diyelim $100'erden 10 shirkete ve mümkünse interest rate'leri düshük de
olsa günlük ödeyenlere ya da günlüge yakin haftalik olabilir örnegin
ve en önemlisi ilk adim olarak da "tavsiye üzerine", forumlarini da
okuyarak girilmesinden yanayim.

ki batan baliklar yan giderken kaçan baliklar da büyük olmasin,
eldeki bir kush agaçtaki iki kushtan iyidir diyenler de tash atip
kushlari ürkütmesinler. tash demishken,
tash gibi (ama altin olanindan) bi' adres veri'm mi?
http://www.gold-hosting.com/

gold tash degil metaldir o da bambashka konudur, onu da
bashka bir mekan da tartishabiliriz tabii ama bu forumlarda bunca
gösterime ragmen 3 kishinin (approximately 3) "konushuyor" olmasini
nerede nasil tartishiriz onu da bilmiyorum. üstelik biri ingilizce ögrenmish
approximately falan diyor.

bashimiza tash mi yagacak ne..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yağmaz yağmaz yağarsada gold yağar :)

normal günlük getirisi %1 i geçen şirket tehlikeli diye bir görüş war maalesef. ama çalıştığım şirket aralıktan beri düzgün ödeme yapıyor.

Ayhan'a
merak etme site yeni servera ve yeni bir sisteme geçmek üzere olduğu için bazı sorunlar yaşanıyor bu ayki ödemem 5 gün gecikti (diğerlerininki de) 2 gün önce sitede param gözüktü ama yoğun talepten çekemedim bu gün ise paramı çektim. bence en önemlisi biraz güvenin olması. ayhan $10 ın batarsa ben sana kefil oluyorum ve sana iadeni ben yapıcam ;)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğrusunu söylemek gerekirse ben bu işlerde artı mıyım eksi miyim karıştırdım ama şöyle bir laf ederdi büyüklerimiz:

"qumarı oynatan kazanır" diye.

Gerçekten, elimizden gelirse bence beraber bir iş yapalım.
Zaten belirli adamlar giriyor buraya, gerisi tabii okuyup faydalanıyorlardır tabii ama aktif olarak bir kaç kişi.
tr.st, ayhan, akrep(gidiyor bir kaç aylığına), referxchange(ben) bir de son zamanlarda Jason.
yardımlaşmak ötesinde birlikte bir şeyler yapabilir miyiz bilemiyorum.

ama cevap bekliyorum mutlaka ilgili arkadaşlardan...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
refer senin aklından geçen nedir Tr için bir servismi yoksa uluslararası bir servis mi?

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi birbirimizden mi kazanıcaz tabii uluslararası keşke olsa gezegenlerarası hatta :)

uluslararası olup özellikle çok küçük miktarlarda yatırım yapılmasına olanak sağlanırsa gerçekten köşe dönülür, sonuçta HYIP ama başında HY var nasıl olsa bir yere kadar yani...

kazanç kesin de iyi bir vole gerekiyor.

misal benim referxchange,

ya harbiden iyi bir program çok büyük olmasa da tanıtım da yaptım ama çoğu fazla aktif olmayan 2 bin küsür iye de kaldık,

millet ısrarla parasını yatırmak istiyor dikkatimi çekti.

çok iyi tasarım adres telefon mümkünse olmazsa da 24 saat online kalacak kadar destek,
ingilizce, ingilizce ve yine ingilizce..

gerçekten olacak bir iş, çok emek lazım, tasarım, script, tanıtım ve bir sürü şey.
kazanan iyi kazanıyor...

saygılar...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
refer sen konuyla ilgili ilk mesajını atınca bende gittim HYIP için script siparişinde bulundum. walla böyle bir wole vurmak lazım. bir ara mailleşelim senle istersen. olması lazımdı ama kaybettiysen mail adresim x(at)tr.st yada msn e gel [email protected]

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankaradayım yüzyüze görüşelim mutlaka,

şu anda msn kullanmıyorum ama icq olur istersen ya da kolay olan başka bir platform..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ok uyar bende burdayım nasıl olsa. bende icq kullanmıyorum. maille görüşüp karar verelim güzel bi şeyler yapalım...

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortak projeler konusuna bende sıcak bakıyorum ama kesinlikle bir ara yüz yüze görüp fikirlerimizi görüşmek lazım bence.... Eminim başarılı bir yapı oluştururuz... Backgroundlarımızı birleştirirsek neden olmasın...
Ben istanbuldayım ama görüşme yapmak bir için bir ara uçakla gidiş gelişte zorlanmayacağım bir yerde de buluşabiliriz :9

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5