İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-gold satıyorum... Açık arttırma ile... :)

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
Bilenler bilir, zaman zaman paypal ve e-gold değişimi yapmaktayım %15 komisyon ile... Ama son zamanlarda (adsense.ws ile) e-golda olan ilginin artması nedeni ile %15 flat komisyon yerine açıkm arttırma ile bunları satayım dedim :) Bu nedenle sitemde 3 adet 10$'lık e-gold satışı yapmaya karar verdim...
http://www.sanalkazanc.com/forum/showthread.php?p=6#post6
adresinden bu arttırmalara katılımınızı bekliyorum... 10$'dan açık arttırmalara katılabilirsiniz... Bol şanslar :)

Bu arada adsense.ws hesabının deneme amaçlı kullanımı (25 click) ne kadar zamanda devreye alınıyor bana halen bir cevap gelmedi bu firmadan!?

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla ben attığım ilk gün aldılar hemen.
bakalım e-gold lardan birini de ben alayım :)

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail nereden geliyor? Bulk maile filan mı gitti acaba? Bana halen mail gelmedi buradan yaw :( 25 click fena sayılmazdı beleş :)
Mail nerden geliyor konusunda bilgi geçersen sevinirim murat :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla ben gmail kullanıyorum spam olarak algılamıyor gmail. direk inbox a geliyor fakat diğer sistemlerde bilemicem. Ama yoğun ilgi olduysa şu an onlarla uğraşıyor ve senin siteni aktive etme imkanları bulamamış olabilir. içimden bi sesete bir çok kişinin bütün dünyada trial accontu denediğini söylüyor. tabi bu da adamlara biraz sıkışıklık yaratabilir. çünkü onlarında bi seviyeleri var ve günde belli bir miktardan sonra adam gönderemeyebilirler... biraz bekle istersen olmazsa iletişime geçersin...

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Murat senin adsense.ws 'deki deneme sonucu ne oldu bu arada?! Bana email ile bilgi geçermisin lütfen :)
Birde senin gmaile gelen mail hakkınd abilgi versene: From kısmında ne yazıyor yani? Ona göre yönlendirme yapacağım... Şimdiden teşekkürler...

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolasın ibrahim :)
Yahoo bu maili bulk bölümüne yollamış yaw :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5