İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-gold yardım param çalındı

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar
Benim e-gold kullandığım msn adresim heklenmişti ve yeni aldım bende hekleyen kişiden kısacası bende onu heklemiş oldum yapan kişi rus bir sitenin admini ve e-gold hesabımdaki 20 dolarıda çalmış ne yapmam gerek

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 dolar bile olsa niye elin hırsızına para yediriyim bunun paypal gibi bir yolu yokmu mail ne atsam geri iade etseler

X

Xman

Misafir
Uğraşırsın sinirlerin yıpranır, yine tekrarlıyorum uğraşıp kendini üzdüğüne değmez ama yinede sen bilirsin. Bi sonuç çıkmıyacağını bildiğim için boşuna uğraşıp kendini yormanı istememiştim.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim ama nasıl yapacam bu işlemi durumu nasıl ve ne olarak iletecem bu e-gold firmasına

X

Xman

Misafir
Hocam kimseyi inandıramazsın adama heklendim şifremi ele geçirdiler diyceksin adamda sana şifrenin güvenliğini sağlamak senin sorumluluğun diycek. Harcadığın zamana yazık olacak kısacası...

nonameasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-gold da chargeback yok arkadasim, ne yazikki yardimci olamiyacaklar. butun sorumlulugu kabul ediyorsun zaten sözlesmede.. :(

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar e-gold ilgilenmiyor ama bu konuda artık doğrumu yanlışmı bilmem ama bende bu şahısın msn adresini ve msn adresine bağlı olduğu sitenin domaini aldım kendisine in mail attım para hesabıma geçince şifresini geri verecemi söyledim kişi benden 120 dolar almıştır önceden 20 dolardı yeniden 100dolar daha almış onu görmemiştim sonucu buraya yazarım ilgilenen herkese tşk ederim

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Rusça mı ve sitesi ne sitesiydi?
Sitenin tamamına ulaşabilirmisin (DB sini alabilirmisin veya içeriği falan)
120 Dolar sana yatırmaz asla çünkü aç insanlar onlar.
120 Doları ilk defa senin sayende görmüştür emin ol buna.

Ama sitesini satabiliriz.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresini vermem etik olmaz ama merak etmeyin site için o parayı verir şu anda umursamıyor ama ben ana sayfaya bir kaç yazı yazarsam tabi rusça bilen bir kişi var ondan mail bekliyorum onu site ana sayfasına yazayım kesin kabul edecektik ayrıca msnde bende dvmlı onlineyim :D millet bişeyler yazıyor anlamıyorum ahahaha

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Rusça mı ve sitesi ne sitesiydi?
Sitenin tamamına ulaşabilirmisin (DB sini alabilirmisin veya içeriği falan)
120 Dolar sana yatırmaz asla çünkü aç insanlar onlar.
120 Doları ilk defa senin sayende görmüştür emin ol buna.

Ama sitesini satabiliriz.
20 dolar demiş 120 degil :)

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen o parayı unut. 120 Dolar dediğin para orada ki birinin 3 aylık maaşı.
Sanırım şaka gibi geldi sana dediklerim =)
Ne yazmak istediğini yaz bana ben çevirip sana vereyim.

kişi benden 120 dolar almıştır önceden 20 dolardı yeniden 100dolar daha almış onu görmemiştim sonucu buraya yazarım ilgilenen herkese tşk ederim
20 dolar demiş 120 degil :)
Sonradan 100 daha çarpmış.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paranın 20 doları hesabıma aktarıldı şimdi 100 dolarımı bekliyorum bende orda ki durumları biliyorum mühendis olarak orda kaldım orda bankalar bile günlük tek seferde 50 dolar para çekmesine izin veriyor insanların mafya yüzünden

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Eee madem bu kadar açlar Turkiye'ye tatile nasil geliyorlar.. Bu arada ben Rusyaya gitmek istiyorum :) Burada zenginsem orada milyonerim demektir. :D

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eee madem bu kadar açlar Turkiye'ye tatile nasil geliyorlar.. Bu arada ben Rusyaya gitmek istiyorum :) Burada zenginsem orada milyonerim demektir. :D

Gelenler sadece mafya ve kara para aklayıcıları. Zaten Türkiye'de tatili pahalı sanma sakın.

Gelen Ruslar gecelik 20 Euroya tam pansiyon + 5 yıldızlı yerlerde kalıyorlar ve genellikle 400-500 Euroluk turlarla geliyorlar... Uçak biletleride bu fiyatlara dahil oluyor.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orası beleş bir ülke diyorumya bankaya gidyoruz sadece 50 dolar veriyor banka :D biz trde tek seferde 1.000 ytl verince bankalara kızıyoruz limitmi olur diye :D orda nereye gidersen git cafe lokanta tarzı yerlerde hemen bayanlar oturuyor ya bişey ısmarlarsan yada çok çok az bi para verirsen bütün gün seninle kalıyorlar yani çok aç bir ülke

ADrK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neler diyorsunuz siz arkadaşlar
icon11.gif

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 ytl lik ler cıkınca bankalar kac lira verecek acaba merak ediyom 2 tane 500 luk verise yandık demektir. :D bozdurmak icin adam ara

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu seferde bozdurmak için kırımcılar çıkar :D 10 ytl eksiğe bozdururum derler

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu seferde bozdurmak için kırımcılar çıkar :D 10 ytl eksiğe bozdururum derler
olmayacak sey degil yakında olabilecek gibime geliyor.
500 ytl 10 ytl eksigine bozan akıllılar cıkar ama bozdurcak akıllı bulunurmu bilemem.
en cok uzuntu verici ise asgari ücretle calışan üste para verecek olması.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5